Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

motywacja na diecie

7 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Helenka szuka domu!

16 maj 2011 - 21:53:26

Helenka , suczka w typie owczarka belgijskiego, ma ok. 6 miesięcy, jest nieduża, waży ok. 7 kg. Jakiś czas temu została brutalnie wyrzucona z jadącego samochodu w centrum Łodzi. Teraz mieszka w domu tymczasowym i szuka nowego, kochającego właściciela. Helenka jest bardzo grzeczną i sympatyczną sunią. Szybko się uczy pod opieką psiego ...behawiorysty ( zna już podstawowe komendy), potrafi chodzić na smyczy i załatwiać się na dworze. Sunia dobrze dogaduje się z innymi psami i toleruje koty i bardzo lubi dzieci. Jest w pełni zdrowa. Ma łagodne usposobienie i nie przejawia żadnych problemów w zachowaniu. Jedynym problemem Helenki jest lekki strach przed ruchliwymi ulicami( myślę, że to pozostałość po wyrzuceniu z samochodu). Jednak przy pomocy szkolenia pozytywnego uczy się, że samochody to nic złego i nie ma czego się bać. Jest strasznym pieszczochem i za dobry domek odwdzięczy się ogromem miłości. Możemy dowieźć psa do 60 km od Łodzi i od Częstochowy.
Aktualnie bardzo pilnie potrzebny jest dom tymczasowy na najbliższe 2 tygodnie- inaczej sunia będzie musiała trafić do schroniska ( kto choć raz był w schronisku ten na pewno wie jaka to tragedia dla psa).
Może ktoś z was może pomóc?
Więcej informacji pod numerem telefonu 508330340 lub 531496499
Numer GG: 6221636



zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:18:11

fajna niunia [;
pisałaś na dogomanii i forum owczarka belgijskiego?

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:21:23

ale słodka jest...
a w tym domu tymczasowym to też w Łodzi tak??

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:21:47

mam nadzieję że znajdzie się właściciel:) Dobry właściciel:)

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:24:28

śliczna ;* oby ktoś ją wziął ja mam 2 psy więc nie ma szans na kolejnego ;/

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:25:36

Niestety nie jestem w stanie pomóc, ale mam nadzieję, że szybko znajdzie się jakaś dobra dusza. Sunia wygląda na sympatyczną.

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:26:09

Słodka :)

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:27:17

Podbijajmy ten wątek!:)

Helenka szuka domu!

17 maj 2011 - 09:29:17

Wiesz co , może daj ogłoszenie na stronie ePiotrków ( w koncu to samo województwo i blisko:) ), a dlatego podsuwam Ci ten pomysł, bo w ostatnim czasie miałam do wydania 6 miesiecznego pieska Husky i ludzie natychmast zareagowali mialam setki telefonów i emali i znalazłam dla pieska nowy i do tego idealny dom w jeden dzien, oczywiscie sprawdzialm co to za ludzie i wiem ze bedzie mu tam dobrze:)
Chyba, że nie posiadasz tam konta to jesli chcesz ja moge wystawic Ci to ogłoszenie, tyle tylko ze podam twoj numer kontaktowy:)))))))) jak cos to pisz na priv;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 09:30 przez nicoleb.

Helenka szuka domu!

18 maj 2011 - 18:08:52

Helenka nadal szuka domu....

Helenka szuka domu!

18 maj 2011 - 18:20:37

Od kiedy skończyłam staż i nadal jestem na bezrobociu, to myślałam, żeby wziąć jakiegoś psiaka na tymczasowy. Niestety mam dylemat - fretka która jest "mało towarzyska" no i jestem z Bydgoszczy, więc trochę daleko...

Helenka szuka domu!

18 maj 2011 - 20:59:25

Waży 7 kg???
Szukam psa dla babci, chcę takiego, który nie ma większych szans na dom.
Z racji tego, że babcia jest emerytką nie wyżywi ogromnego psiaka (finanse), chciałabym wersję "średnią" lub "mini" :)

Helenka szuka domu!

18 maj 2011 - 21:01:52

sliczna

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Helenka szuka domu!

18 maj 2011 - 21:03:10

Cytat
HaniaSS
Waży 7 kg???
Szukam psa dla babci, chcę takiego, który nie ma większych szans na dom.
Z racji tego, że babcia jest emerytką nie wyżywi ogromnego psiaka (finanse), chciałabym wersję "średnią" lub "mini" :)

z racji tego, że babcia jest babcią nie polecamy jej psa w typie belga. tak przy okazji [;

Helenka szuka domu!

18 maj 2011 - 21:09:51

HaniaSS
Odwiedz schronisko,tam jest bardzo duzo psiakow,malych i srednich,naprawde bez szansy na dom.

PIESEK SLICZNIUTKI,mam nadzieje ze uda Wam sie cos znalezc,powodzenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śliczne Yoreczki