Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

31 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mordowane psy i koty w Chinach

16 kwi 2011 - 22:40:58

http://szelest-stron.pl/dramat-zwierzat-w-chinach-zywcem-gotowane-zywcem-obdzierane-ze-skory.html

jeśli macie słabe nerwy nie oglądajcie filmu! ja niestety zobaczyłam i do teraz sie trzęse ;c
jak ludzie mogą robić coś takiego ? .. muszą być pozbawieni wszystkich ludzkich odruchów .

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:13:25

s t r a s z n e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:18:04

u nich psina jest tak normalna jak u nas wieprzowina czy drób ... u nas tez na żywca gotują kurczaki,obcinają głowy świnką ... my nie jesteśmy wcale lepsi

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:18:14

wole jednak nie ogladac ;/ale to co sie dzieje to masakra

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:22:14

Tak jak napisała skj2008 - Polacy też nie są lepsi. U nas robi się to samo i jakoś nie widać, żeby ktoś to przeżywał.


Nie gniewaj się ale, zamordować to można człowieka, a zwierze - zabić, ubić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-21 09:26 przez djmc14.

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:34:09

Cytat
djmc14
Tak jak napisała skj2008 - Polacy też nie są lepsi. U nas robi się to samo i jakoś nie widać, żeby ktoś to przeżywał.


Nie gniewaj się ale, zamordować to można człowieka, a zwierze - zabić, ubić.

Nie zgodze się z Tobą-s ą ludzie, którzy sie z tym nie zgadzają-na szczęście!
a co za roznica w uzyciu słowa-zabic, ubic czy zamordowac? nie to miał watek na celu,aby zastanawiac sie nad uzytym słownictwem raczej nad cierpieniem tych zwierząt .....

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:38:33

byl juz taki watek ;( jest to straszne.

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:42:06

To nie tylko w Chinach.. w każdym kraju są jakieś obyczaje których nie zmienimy.. ja mam 2 szynszyle, czyli jedno z najdroższych futer w polsce.. w Chile są zjadane. Ciekawe gryzonie z charakterkiem, martwie się tylko tym by młode mojej praki trafiały zawsze w dobre ręce.
Ale cóż niektórzy kochają świnki a ja jem mięsko z tej świnki. Dla mnie samo jedzenie zwierząt nie jest tak chore jak robienie z nich futer.. w czasach gdy futra nie są potrzebne, a sztuczne do złudzenia przypominają prawdziwe.

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 09:44:57

nie lepiej zająć się bliższym otoczeniem??

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 10:05:40

Cytat
_inka_
nie lepiej zająć się bliższym otoczeniem??

Ostatnio grupa niemieckich wolontariuszy zatrzymała cały transport wymęczonych psiaków (przewaznie szczeniaków i psów młodych)jadących ma rzez do knajp i bazarów.Było to w chinach.psy zostały odebrane .
Jezeli wolontariusze niemieccy szli by Twoim tokiem rozumowania to psy te nigdy nie zostałyby uratowane...

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 14:38:53

Obyczaje obyczajami....nie każde są dobre i nie mówmy, że nic tego nie zmieni. Wszystko się da zmienić tylko trzeba walczyć. W Polsce ubój zwierząt jest regulowany przepisami, a to, że w niektórych rzeźniach się nie stosują do nich to trzeba takich tępić.
Jeżeli już jedzą te psy to niech jedzą ale nich one nie cierpią przed śmiercią.... tylko niestety oni są święcie przekonani, że im więcej zwierze wycierpi tym lepsze będzie mięso i sporo czasu jeszcze minie zanim ich myślenie się zmieni.

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 14:41:33

Cytat
almamj
Cytat
_inka_
nie lepiej zająć się bliższym otoczeniem??

Ostatnio grupa niemieckich wolontariuszy zatrzymała cały transport wymęczonych psiaków (przewaznie szczeniaków i psów młodych)jadących ma rzez do knajp i bazarów.Było to w chinach.psy zostały odebrane .
Jezeli wolontariusze niemieccy szli by Twoim tokiem rozumowania to psy te nigdy nie zostałyby uratowane...

CHODZI MI O TO, ŻE ŁATWO WSPÓŁCZUĆ I PŁAKAĆ NAD CZYMŚ CO DZIEJE SIĘ DALEKO, A JAK KTOŚ NA ULICY SIĘ PRzERÓCI, TO NIKT D*** NIE RUSZY...

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 14:43:15

wogole nie klikne w linki ;//

mordowane psy i koty w Chinach

21 kwi 2011 - 14:47:39

Masakra;((
Biedne zwierzęta :(
ten filmik jest okropny!!!:(
takich ludzi to ja bym z czystym sumieniem zaje***!!!
skurwys** jeban*

mordowane psy i koty w Chinach

22 kwi 2011 - 08:47:27

CHODZI MI O TO, ŻE ŁATWO WSPÓŁCZUĆ I PŁAKAĆ NAD CZYMŚ CO DZIEJE SIĘ DALEKO, A JAK KTOŚ NA ULICY SIĘ PRzERÓCI, TO NIKT D*** NIE RUSZY...


no tak, to jest tak zwana znieczulica narodowa polakow....ale na szczescie są wyjątki....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koci problem, pomocy :(