Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Royal Canin Junior

13 kwi 2011 - 14:14:48

Witam mam yorka który za 2 tyg będzie miał 5 miesięcy podaje mu karmę Royal canin Junior i tak się zastanawiam od którego miesiąca można podac mu już karmę dla dorosłych psów??
nikt nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 14:20 przez wercia12345.

Royal Canin Junior

15 kwi 2011 - 18:16:13

na opakowaniu masz napisane

Royal Canin Junior

15 kwi 2011 - 18:21:44

Wydaje mi się , że od 10 miesięcy, tam gdzies musi być napisane. A jak nie ma to przy zakupie nastepnej karmy lub wizycie u weterynarza zapytaj się sprzedawcy/ lekarza.

Royal Canin Junior

16 kwi 2011 - 14:33:56

Cytat
wercia12345
Witam mam yorka który za 2 tyg będzie miał 5 miesięcy podaje mu karmę Royal canin Junior i tak się zastanawiam od którego miesiąca można podac mu już karmę dla dorosłych psów??
nikt nie pomoże?

dla psow małych ras przewiduje się zmiane karmy w wieku 10 miesięcy.
zastanow się też nad zmianą karmy:-) royal nie jest najlepszą karmą. jest masę innych karm z większą zawartością mięsa, przy tym są tańsze :-) royal jedzie na swojej marce i ciągle podwyższa ceny. przykładowo w sieciowych sklepach zoologicznych za 500g royala płaci się ok 22-30 zł, za 400g acany czy orijena 13-20 zł, a są to karmy dużo lepsze. spójrz na sam skład: royal bardzo ubogo wymienia ile jest mięsa (co więcej pisze tylko ile jest białka, ale już bez wyszczególnienia czy to białko zwierzęce czy roślinne).

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 5/5

Royal Canin Junior

31 maj 2011 - 15:24:17

Z tego co się orientuję w temacie to po 10 miesiącu można już zmieniać karmę. Royal canin ma dobre karmy dla psów ale sa one bardzo drogie, może lepiej kupisz mu taste of the wild, jest to jedna z lepszych karm a do tego niedużo kosztuje. Możesz sobie zobaczyć więcej na jej temat na stronie e-karma.pl

Royal Canin Junior

31 maj 2011 - 15:29:30

Tak do 10 miesiąca.
Ja też mam yoreczke i tez jedzie na royalu ale zmienie juz za 3 misiace bo nei dosc ze droga to wlasnie slyszalam opinie ze sa lepsze a tansze :) nio i moja jeszcze 3 razy dziennnie je paszteciki animonda ale tez drogie :) czekam na te 10 miesiecy jak na zbawienie hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

2 młodziutkie sunie pilie szukają domu.