Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 10 11 -->

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:19:13

kupiłam, mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze i piesek szybko dojdzie do zdrowia.

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:19:59

Cytat
7medeis
Cytat
ireth
Cytat
martischa
Cytat
goska_201
szkoda ze o ludzi sie tak nie dba i takiego wspolczucia nie ma....;/ i checi niesienia pomocy...


pieskowi zeycze jedynie by juz nigdy nie cierpial...

ludzie mają to na co sobie zasłużyli - a te cierpiące zwierzęta męczą się w większości właśnie przez tępych ludzi więc należy im się pomoc!!

święta prawda martischa !!!

goska_201, boziulku, jak ja się cieszę że tu jesteś, o wielka altruistko! niech pies gnije dalej, a Ty wielkoduszna pomóż mnie, człowiekowi! poproszę 130 zł na miesięczny, życzysz sobie numer konta?

Moze goska_201 nie jestem, ale jezeli bylabys czlowiekiem NAPRAWDE w potrzebie, chorym, niezdolnym do samodzielnego zapracowania sobie na zycie, to pomoglabym najpierw Tobie ;p
Po operacjach kregoslupa dostaje zasilek inwalidzki (nie tylko z powodu kregoslupa), na ktory niektorzy ludzie reaguja: czemu Ty masz pieniadze, a piesek/konik umiera? Ty zyjesz! I co, ze musisz brac drogie leki na astme, kupowac nietanie kosmetyki na AZS i chodzic na rehabilitacje! PIESEK UMIERA! Im te pieniadze od strasznych, zlych ludzi powinni dac, bo ludzie sobie zasluzyli na choroby.
Wkurwialo mnie to jak jasna cholera.
Czlowiek ma takie samo prawo do zycia, do bycia zdrowym i szczesliwym jak zwierze.

Ale ja nie jestem wielka fanka zwierzat, mam do nich ambiwalentny stosunek - lubie na nie patrzec, slodkie sa, ale nie chcialabym miec psa, kota, niczego. Za duza krzywde by mi to zrobilo przez astme i alergie, AZS i niezdolnosc do sprzatania nawet, moj P. odkurza w domu.
Moze wlasnie dlatego bardziej troszcze sie o ludzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 15:23 przez kretka.

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:23:40




oj uważaj, bo się popłaczę

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:24:14

Cytat
gorzkoslodka
ja to bym uspiła psiaka , po co ma sie meczyc?
pozatym, taka operacja z pewnoscia tania nie jest nikt za darmo nie zrobi (+opieka po zabiegu i do konca jego zycia, czyli ciagle inwestowanie w jego zdrowie) a za ta kase można by wspomóc schroniska w których zdrowe pieski czekaja na nowych właścicielski ^^

lepiej bym tego nie ujęła...

dzięki Ci Boże że są jeszcze na tym świecie ludzie mający uczucia... zwierze cierpi tak samo jak my , BA!! nawet gorzej , bo my gdy nas coś boli mamy od tego instytucje i gdzies z naszym problemem idziemy a takie zwierzę co ma zrobić? liczy tylko na pomoc swojego opiekuna - tylko że są ludzie i ludziska - Marcinek trafił niestety na tego drugiego :((

oby wszelkie zabiegi o których wspomniała założycielka przyniosły efekty :) a jak sama napisałaś każda jego ulga odwdzięczana jest miłością, radością i wdzięcznością..jak to się miło czyta :)

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:28:21

Biedny piesek :(
Aż łezka się w oku zakręciła...
Właściciele powinni otrzymać do dożywocie !

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:36:52

pomagamy dziewczyny ^^

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:37:37

Kretka

wierz mi gdybyś gniła i pleśniała, straciła przez to wzrok, była głodzona czy zamknięta przez wiele miesięcy czy lat, zrobiłabym wszystko aby ci pomóc, nie ja jedna z pewnością...

tylko dlaczego to nie ludzie są głodzeni na śmierc?
nie dotykają ich choroby skóry tak starszne i pasożyty które ich zżerają?
nie żyją we własnych odchodach przez miesiące czy lata?

jak pies może opatrzyc swoje rany?
jak ma pójśc chociażby na żebry, skoro jest zamknięty w szopie, piwnicy, czy na łąńcuchu przy budzie?
jak ma uniknąc razów, kiedy nie może uciec?
jak ma wołac o pomoc... skoro nie mówi??

naprawdę nie widzisz różnicy?

ty walczysz o swoje życie i zdrowie, więc pozwól abyśmy walczyli o życie Marcina czy Nany (w linku w tym wątku).

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:43:33

masz racje anulka_22, zwierze jest uzaleznione od czlowieka, samo nie zaopiekuje sie soba...

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:49:23

W takich przypadkach jestem za humanitarnym uśpieniem.. W schroniskach jest pełno zdrowych, młodych psów, którymi się nikt nie chce zająć, to kto będzie chciał niewidomego, głuchego i nie młodego już olbrzyma.. :(

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 15:57:28

Cytat
Laura222bytom
Cytat
gorzkoslodka
ja to bym uspiła psiaka , po co ma sie meczyc?
pozatym, taka operacja z pewnoscia tania nie jest nikt za darmo nie zrobi (+opieka po zabiegu i do konca jego zycia, czyli ciagle inwestowanie w jego zdrowie) a za ta kase można by wspomóc schroniska w których zdrowe pieski czekaja na nowych właścicielski ^^

lepiej bym tego nie ujęła...

dzięki Ci Boże że są jeszcze na tym świecie ludzie mający uczucia... zwierze cierpi tak samo jak my , BA!! nawet gorzej , bo my gdy nas coś boli mamy od tego instytucje i gdzies z naszym problemem idziemy a takie zwierzę co ma zrobić? liczy tylko na pomoc swojego opiekuna - tylko że są ludzie i ludziska - Marcinek trafił niestety na tego drugiego :((

oby wszelkie zabiegi o których wspomniała założycielka przyniosły efekty :) a jak sama napisałaś każda jego ulga odwdzięczana jest miłością, radością i wdzięcznością..jak to się miło czyta :)

Człowiek wie gdzie pójść po pomoc i zwykle ją otrzymuje, zwierzę musi poczekać aż człowiek się nad nim zlituje. To jest ta różnica.Wpłacam. Więzienie dla oprawcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 15:57 przez szasa.

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 16:04:48

Biedulek :( Czemu ludzie sa tacy straszni...Jak to sie stało, że dopiero teraz ktoś zareagowal ehhh. Dobrze, że tak walczą o niego i w końcu ktoś dba i piesek moze zaznac szczescia :) Mam nadzieje, że uda sie zrobić te zabiegi i wróći całkiem do zdrowia oraz trafi do jakiejs kochającej rodzinki, ja zaraz kupie cegiełki :)

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 16:22:29

podbijam i wpłacam pieniądze

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 16:26:39

To broń boże nie patrz teraz w lustro, bo od razu zwrócisz :P Chociaż pewnie takiej świni to nie robi różnicy, zwróci to zje spowrotem a co tam :D

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 16:27:38

jesteście cudownymi ludźmi ,że mu pomagacie, trzymam kciuki żeby się udało, cegiełke oczywiście kupię ! Powooodzenia!!

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 16:31:15

będę brutalna, ale uważam, że lepiej dla takiego psa byłoby żeby go uśpić. będzie cierpiał tylko dlatego, że ktoś go chce na siłę uratować, a z tego co przeczytałam nacierpiał się dość.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

2 młodziutkie sunie pilie szukają domu.