Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 13:47:16

dokladnie, jakby nie mial chceci do zycia to juz by dawno zdechl.... podarujmy mu nowe zycie bez cierpien

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 13:56:39

jejku, taki sliczny. Ludzie to bestie..Nie obrażając tych drugich... Jak można tak zaniedbac zwierzątko? Rany... w glowie mi sie to nie mieści.

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:00:38

a pamiętacie Kube upieczonego żywcem? ten pies to była jedna wielka rana i co...wyszedł z tego...a tez były głosy-uspic

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:01:19

zaniedbac to mało powiedziane;(
dokladnie! Kuba to najlepszy przyklad jak zwierze moze miec chec do zycia, a teraz niuniek czuje sie dobrze, nawet jest blog o Kubusiu fundacji mrunio i tam mozna poczytac o jego losach i samopoczuciu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 14:03 przez klaudiap90.

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:03:29

Pomogę jak najbardziej...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam tylko na przelew! Straszne! Szkoda....:( Kupujmy pomóżmy mu....!

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:06:44

Cytat
almamj
a pamiętacie Kube upieczonego żywcem? ten pies to była jedna wielka rana i co...wyszedł z tego...a tez były głosy-uspic

Dokładnie, właśnie też chciałam o nim wspomnieć... Ja wierzę całym sercem, że temu psiakowi również się uda.
Ps. Swoją drogą... Podpalili psa, przywiązali do torów, wlekli za autem, wyrzucili z okna, pozwolili żeby gnił żywcem... To tylko niektóre przypadki ludzkiej "pomysłowości" :/ I przez takie osobniki czasami jest mi wstyd, że jestem człowiekiem...

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:07:34

Ja cie przestance lamentowac i dawac głupie komentarze lepiej wpłacic nawet głupie 5 zł na leczenie psa a nie pisac o matko jaki biedny

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:07:46

Cytat
gorzkoslodka
ja to bym uspiła psiaka , po co ma sie meczyc?
pozatym, taka operacja z pewnoscia tania nie jest nikt za darmo nie zrobi (+opieka po zabiegu i do konca jego zycia, czyli ciagle inwestowanie w jego zdrowie) a za ta kase można by wspomóc schroniska w których zdrowe pieski czekaja na nowych właścicielski ^^

ciekawe podejście: zabijmy chorego psa, bo pieniądze, które by zmarnował można przeznaczyć na młode zdrowe psy
może starszych ludzi też usypiajmy, przecież są schorowani, kiepsko rokują, a ludzi młodych bez liku
matko, co za podejście
ręce i nogi opadają

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:09:27

Kuba wracający do zdrowia...

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - untitled.bmp (549,4 KB)

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:10:12

NO TO WPŁACAMY a nie biadolimy :]

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:10:16

dobiero 3 cegielki sprzedane ;(

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:12:25


żebyś się nie udławiła ;/
po cholerę tu włazisz?

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:12:43

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
gorzkoslodka
ja to bym uspiła psiaka , po co ma sie meczyc?
pozatym, taka operacja z pewnoscia tania nie jest nikt za darmo nie zrobi (+opieka po zabiegu i do konca jego zycia, czyli ciagle inwestowanie w jego zdrowie) a za ta kase można by wspomóc schroniska w których zdrowe pieski czekaja na nowych właścicielski ^^

ciekawe podejście: zabijmy chorego psa, bo pieniądze, które by zmarnował można przeznaczyć na młode zdrowe psy
może starszych ludzi też usypiajmy, przecież są schorowani, kiepsko rokują, a ludzi młodych bez liku
matko, co za podejście
ręce i nogi opadają

Krew mnie zalewa jak czytam wypowiedzi takich "miłośników zwierząt".
Mam nadzieję że nikt z Twoich bliskich poważnie nie zachoruje bo pewnie podsuniesz wspaniały pomysł o eutanazji, by przypadkiem nie musieć się dołożyć do leczenia. Dżizas!

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:13:29

szkoda ze o ludzi sie tak nie dba i takiego wspolczucia nie ma....;/ i checi niesienia pomocy...


pieskowi zeycze jedynie by juz nigdy nie cierpial...

7 lat gnił zywcem

13 kwi 2011 - 14:13:42

dopiero 3 sprzedane bo lepiej smutne minki i głupie komentarze dodwaca niż kupic cegiełke za 5 zl ale to jest własnie nasza Polska a podobno Polska jest kobietą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Royal Canin Junior