Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 08:36:15

Cytat
666kasja
Już dawno kupiłam cegiełkę. Nawet próbowałam popchnąć wątek na innym forum, ale tam znieczulica totalna!
to moze chociaz tutaj nam sie troche uda rozkrecic watek, bo cos stanelo ostatnio, a Marcinek czeka

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 08:49:18

cieszę sie ze leczenie przebiega pomyslnie...;) a pomyslec ze były głosy o uspieniu biedaka

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 08:54:47

niom, jeszcze troche a bedzie tak brykał ze go nie poznamy :)

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 09:20:12

Straszne, ludzie są podli...

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 10:48:39

Cytat
Niczka90
Straszne, ludzie są podli...

Za to dużo dziewczyn na Szafie ma dobre serducha;))

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 10:54:27

Jejciu....
śliczny... biedaczek..

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 12:32:56

ciekawa tylko jestem czy to sa ludzie z jakiejs patologii czy jest to na pozór wspaniała kochajaca sie rodzina, ktora jest w oczach innych wzorem do nasladowania, i skad sie bierze taka znieczulica na krzywde...

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 15:24:39

Cytat
piromanka
kocham zwierzaki ale w tym wypadku chyba bym go uśpiła- żeby się dalej nie męczył. wiem ze zaraz mogę zostać zjechana ze nie mam serca itd. Ale właśnie uważam ze tak by należało dlatego ze mam. jest w zbyt złym stanie, nigdy nie będzie ani widział ani słyszał, ani zapewne nie znajdzie domu, bo kto zdecyduje się na takiego psa- raczej czeka go schronisko. A i stan serca jak pisze autorka nie rokuje dobrze - wiec operacja może się źle skończyć.

Popieram - z jednej strony szkoda go usypiać, bo jest szansa że będzie żyć po zabiegu itd. ale jego serce może nie wytrzymać tej operacji. - Lepiej żeby już się nie męczył. Jest już w starszym wieku więc zanim dojdzie do siebie po zabiegu wiele może się zdarzyć. No szkoda psiaka ale cóż poradzić, że niektórzy zachowują się tak jakby zwierzęta nie miały uczuć i były "workami treningowymi".

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 15:32:57

Kazde zycie stanowi 100 %, wiec moze warto o nie walczyc za wszelka cene?;)

7 lat gnił zywcem

22 kwi 2011 - 17:05:45

Warto powalczyć.

Cytat
Zuziaczek
Kazde zycie stanowi 100 %, wiec moze warto o nie walczyc za wszelka cene?;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 20:37 przez szasa.

7 lat gnił zywcem

23 kwi 2011 - 20:05:59

ratujemy!

7 lat gnił zywcem

23 kwi 2011 - 20:12:27

mam nadzieję że wyleczy się psiaka.. kupiłam kilka cegiełek:)

7 lat gnił zywcem

23 kwi 2011 - 20:26:48

Cytat
martyna_tina
Ja skłaniam się do opinii, że WARTO walczyć o życie Marcinka. Piszecie, że skoro męczył się tyle czasu, najlepiej dać mu odejść... A ja sądzę, że skoro wytrzymał tyle czasu, ma w sobie ogromną wolę życia! Skoro zniósł już tyle okropnego cierpienia, niech teraz doświadczy prawdziwego ciepła i miłości...
Dokładnie! Gdyby go uśpiono, te 7 lat byłyby przecierpiane na marne. Należy mu się coś od życia. :]

7 lat gnił zywcem

23 kwi 2011 - 20:31:46

Nie przejrzałam całego wątku ale jak wspomóc tego psiaka ??
Jak można zakupić tą cegiełkę???
Pozdrawiam

7 lat gnił zywcem

23 kwi 2011 - 20:35:22

kupilam juz cegielki dla Marcinka jakis czas temu ale podbijam :)
Zagladam regularnie na aukcje i czytam aktualizacje dodawane na samym dole- są niezmiernie pozytywne i optymistyczne i bardzo mnie ciesza :) Wszystkie niedowiarki co twierdzą, ze lepiej było uśpić niech sobie poczytaja, Marcinek jest coraz zdrowszy i zdecydowanie jest teraz szczęśliwy :) o być może nawet będzie jeszcze widział na jedno oczko ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie daję rady... Mój kochany piesek...