Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 16:07:55

Cytat
MoniqueJulie
Nie mniej jednak uważam że takie osoby powinny spróbować podyskutować w ten sposób na psich/kocich forach

Mało takich osób tam zagląda. Jedno to to, że takie osoby nie są do tego stopnia zafascynowane swoimi zwierzętami, drugie to właśnie to, że forum zostałoby pewnie zrównane z ziemią po kłótniach.
Ja już też się coraz mniej udzielam w takich wątkach, bo szkoda mi sobie krwi psuć, zwłaszcza jak widzę beton, który ani czytać ani myśleć nie umie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 22:07:32

Cytat
StayMatte
bedzie dorosly znajdzie sie suczke badz dokupi yorka dopusci sie go do niej beda miec male i bedzie rodowod heh nic trudnego.

zabiłaś mnie :D aż w sumie zapomniałam co miałam napisać :D

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 22:13:12

Cytat
kara2606
kurcze nie wiedzialam ;/

a zawsze jak gdzies czytalam, to pisali ze bez roznicy czy ma rodowod czy nie ..

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 22:13:16

świetny wątek, dobrze poruszony temat

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 22:16:56

Cytat
martischa
Cytat
StayMatte
bedzie dorosly znajdzie sie suczke badz dokupi yorka dopusci sie go do niej beda miec male i bedzie rodowod heh nic trudnego.

zabiłaś mnie :D aż w sumie zapomniałam co miałam napisać :D

czytaj dalej, wielu ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć od specjalistek tematu ;D

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 22:23:17

szkoda mi tych wszystkich bezdomnych i zaniedbanych zwierząt

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

11 lip 2013 - 23:00:09

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
martischa
Cytat
StayMatte
bedzie dorosly znajdzie sie suczke badz dokupi yorka dopusci sie go do niej beda miec male i bedzie rodowod heh nic trudnego.

zabiłaś mnie :D aż w sumie zapomniałam co miałam napisać :D

czytaj dalej, wielu ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć od specjalistek tematu ;D

czuje się taka zacofana w tych tematach haha :D Masakra jednym słowem :D

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

21 sty 2014 - 00:36:35

Pozdrawiam koleżanki które nie mają pojęcia o kynologi a się wypowiadają :)


Mój "rasowy" bez rodowodu shih tzu :P kupiony w pseudo, masę problemów zdrowotnych, po 2 operacjach, alergie, kupa kasy na weterynarzy, specjalistyczne karmy, szampony itp., brak socjalizacji, suka miała napady lękowe prze pierwsze 5 lat jej życia, bała się wszystkiego, dziś po 7 latach PRACY ! jest dobrze, bo na widok psa/człowieka/samochodu nie ucieka, a stoi obok mnie dzielnie

o tym że nie wygląda wcale jak shih tzu to już pisać nie będę,bo chyba każdy wie jak shih wyglądac powinno,moja suczka - link poniżej

https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/320410_214237898633688_26888_n.jpg

a to rasowa w 100% czyli rodowodowa suczka beagla
Okaz zdrowia, do weterynarza to tylko na szczepienia jeździ, dobrze socjalizowana od początku przed hodowce, po przyjściu do domu nie było z nią problemów żadnych i nie ma do dziś

wygląd?

http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/DSC_9507_zpsd0ee335d.jpg

http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/DSC_9691_zpsbdced6df.jpg

dla porównania pies w typie beagla czyli "rasowy bez rodowodu"

bealge w typie
w typie

w typie
w typie

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

21 sty 2014 - 00:39:37

serce się kraje jak oglądam te zdjęcia:( no nie mogę:(

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

26 cze 2014 - 12:05:31

Ja tez mam psiunie z rodowodem i ani sie tym nie chwale ani tego nie potepiam. Kazdy ma mozliwosc wyboru. Uwazam ze najwazniejsza rzecza i tak jest to aby kochac swojego pupila bez wzgladu na papiery i jego pochodzenie:-)

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

26 cze 2014 - 17:07:00

ewelcia24 szkoda że nie zrozumiałaś sensu tego wątku.

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

26 cze 2014 - 17:37:45

Moja znajoma miała niemiła sytuacje otóż chciała kupić pieska rasy Shih Tzu . Chodziło jej konkretnie o pieska z rodowodem. Skontaktowała sie z pania która miała takowa chodowle i za kilka dni pojechała odebrac psa. Pies nietani ale nie z tej górnej półki cenowej . Już na wizycie u weta przy szczepieniu okazało sie że pies ma różniące sie numery ( ja sie nie znam co to za numery ale tak mi kumpela mówiła) Kolezanke troche to zaniepokoiło ale myślala ze to błąd zespołu krynologicznego. I tak piesek był u Niej ok miesiąc czasu. Zaczął linieć co było dziwnym faktem bo shih tzu nie linieją. Piesek tez z zachowania był nieznośny, zaczepliwy i gryzł wszystko i wszystkich. Przyszło kolejne szczepienie no i kumpela pyta sie weta dlaczego piesek linieje to wet mówi do niej ze to nie jest shih tzu ale pekińczyk ze wczesniej to zauwazyla. No to sie zaczeła jazda był kontakt do z.krynologicznego gdzie panu za strachu latała guma wokół gaci kiedy została przedstawiona sytuacja. Był kontakt do sprzedawcy , ktory sie wypierał wszystkiego. Lecz zmienił zdanie ( chyba po tel. pana z z.krynologicznego - przypuszczam ze byli w zmowie) Sprzedawca przyjechał po psa i oddał kase. Okazało sie ze sztucznie zapładnia 3 suki czyli idzie na ilość . Do tego karmi psy zwykłymi puszkami sklepowymi ( piesek kumpeli miał tez dosyć widoczna przepukline ktora zauwazył wet)


Kumpela od 2 tyg. ma w końcu swojego wymarzonego shih tzu z sprawdzonej hodowli :)

Przygoda nie miła zostawiła dużo niesmaku.

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

26 cze 2014 - 17:41:50

uwielbiam wszelkie koty znajdy, dachowce, zwykle zaniedbane, mam kocią manię i kazdym znaleziskiem bym sie zaopiekowala, mam wrażenie ze takie znajdy bardziej beda kochaly niz te z hodowli. heh nie tyczy sie to tylko kotów, ale tez psów. ale zalezy tez czy ktos stawia na "urode " czy na to jaki mial los.

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

26 cze 2014 - 18:12:24

dobry temat.. Pseudo hodowli jest coraz wiecej..
jednak sama na dniach adoptuje psiaka ze schroniska, bo moje zdanie od lat jest niezmienne ADOPTUJ-nie kupuj! super

Sprzedam rasowego bez rodowodu...

28 cze 2014 - 18:22:30

Cytat
MoniqueJulie
ewelcia24 szkoda że nie zrozumiałaś sensu tego wątku.

Okej masz racje ...nie zrozumialam . Juz sie poprawiam. Ja tez nie toleruje takich "pseudo". Jakies 5 lat temu prawie sama nabilabym sie w butelke chcac miec psa rasy owczarek niem. dlugowlosy. Znalazlam hodowce, zadzwonilam umowilam sie na spotkanie . Pan byl mily, duzo opowiadal dlaczego hoduje taka rase a nie inna.Ale kiedy poprosilam o wglad w papiery rodzicow"malego" facet cos zmienil tonacje glosu i stwierdzil :"ze ich nie ma przy sobie...". No okej rozumiem jestesmy na podworku wiadomo nikt nie trzyma waznych dokumentow pod golym niebem. Po jakiejs chwili powiedzial ze pojdzie do domu i przyniesie. Minelo z 10 min. jak wrocil i podaje mi metryczke suki. Spogladnelam na nia i czekam na papiery ojca a on mowi mi "ze pies nie ma metryki"ale zebym sie tym nie przejmowala bo pies jest w 100%rasowy. Wymieklam. Stracilam wtedy tylko czas...bo ten Pan podajac sie za "dobrego hodowce owczarkow niem. " nie byl ani dobrym ani zadnym hodowca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak odbić psu łapkę