Obecnie rozmawiamy o:

auto skup

gorący temat

Pediatra Kielce

54 minut temu

Ginekolog Rzeszów

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

pier....y bambus.wredna ku..a,brudas śmierdzący,brak słów.jakbym ją spotkał to tak dostała by w tą paskudną mordę i wyglądała by jak ten biedny piesek.ludzie są gnoje,wredne okrutne gnoje.lecę do n.y.city może kurwę spotkam dostanie po tym wrednym ryju.pozdrawiam.

Cytat
szaffa30
Wklej trochę zdjęć głodujących dzieci z Etiopii

Ja p...le! W każdym wątku o zwierzętach znajdzie się jakaś nawiedzona co będzie wyjeżdżała z hasłami o dzieciach czy innych upośledzonych ;/ zamiast siedzieć na dupie i pisać bzdety to zorganizuj sama jakąś pomoc, przemów tym dzieciorobom żeby opanowali swoją chuć i nie robili dzieci jak nie mają warunków do tego. Najlepiej siedzieć przed monitorem i szczekać na innych

Cytat
7medeis
Cytat
szaffa30
Wklej trochę zdjęć głodujących dzieci z Etiopii

głodujące dzieci pochodzą stąd, że ich szanowni rodzice sypią się jak króliki będąc w 200% świadomymi że owe dzieci albo umrą z głodu albo będą zarabiać na życie własnym ciałem. Do tego dzieci nikt chyba nie trzyma na łańcuchu.

A toto ciemnoskóre babsko wiedziało że bierze psa który czasem zjeść musi i zrobiła to z własnej nieprzymuszonej woli. Na dodatek nie wygląda na taką co to ma pustą lodówkę i zero znajomych, którzy mogliby zająć się psem. (słit focia zapewne z jakiegoś fb)
otóż to! zdjęcie mnie przeraziło. to, że zwierzęta moją uczucia wiem od dawna, natomiast co do ludzi to się waham...

Sąsiedzi powinni uprawiać samosądy na takich ludziach. Gruba świnia gdyby koło mnie mieszkała na pewno nie miałaby lekko.
Taką krowę grubą to do pługa i pole nią orać.

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie wiem jak mozna tak skrzywdzic zwierzaka... dla mnie to powinni ja tak samo uwiazac na balkonie, zeby siedziala tyle czasu i w gratisie - 20stopniC. niech ja wyglodza grubasnice na smierc!!!!!!!!!!!!!! czasami mam wrazenie, ze ludzie to nie ludzie, a jakies bestie.............

widac po ryju, ze jest nienormalna, podły podczlowiek, bo czlowiekiem jej nie mozna nazwac. Je*ie ten świat juz całkiem! jak to może potem spac?.....a najgorsze w tym, ze to uchodzi tym bydlakom bezkarnie, wciaz prawo jest za łagodne dla takich zwyrodnialcow:]

Cytat
martischa
Cytat
szaffa30
Wklej trochę zdjęć głodujących dzieci z Etiopii

Ja p...le! W każdym wątku o zwierzętach znajdzie się jakaś nawiedzona co będzie wyjeżdżała z hasłami o dzieciach czy innych upośledzonych ;/ zamiast siedzieć na dupie i pisać bzdety to zorganizuj sama jakąś pomoc, przemów tym dzieciorobom żeby opanowali swoją chuć i nie robili dzieci jak nie mają warunków do tego. Najlepiej siedzieć przed monitorem i szczekać na innych

od pomagania dzieciom z Etiopii jest unicef, onz, i Małgorzata Foremniak. Swoją drogą afryka by nie głodowała, gdyby odpowiednio nawodnic teren i nauczyc ludzi korzystać w odpowiedni sposob z tego co maja. no i gdybyw koncu pzrestali ze soba walczyc.


ja wiem, ze zawsze lepiej ponarzekac, dzieciom ludzie dadza predzej, bo nasze zacofane spoleczenstwo mysli ze zwierzeta nei czuja sa tylko czasem do przytulania jak bachorek zechce miec pieska lub do jedzenia. i wsio.

O Boże !!!
Co za ludzie, masakra.

Zabić taką...po prostu brak słów:-(

jezu, a sama spasiona krowa :|||||

mam psa i nigdy bym tak nie postąpiła.....

Cytat
Lipkooo
Ku**a utłuc taką tylko !




Mam lepszy pomysł;)
Ją przywiązać do balustrady, zostawić, a potem wsadzić do worka i do zsypu...

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

To babsko to nie człowiek. Pie**olona s*ka!!!!!!!!!! Jak tak można.. Jak dla mnie powinna dostać dożywocie.. To, co się to zwierzę nacierpiało jest nie do opisania!!! Zdrowiej Patricku:*

Cytat
Lipkooo
Ku**a utłuc taką tylko !
na nic wiecej nie zasluguje

zweryfikowana
Posty: 880
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
karmil
Cytat
Lipkooo
Ku**a utłuc taką tylko !
na nic wiecej nie zasluguje

dokładnie.

Ten pies na pewno nie był głodzony przez tydzień tylko znacznie dłużej. Właścicielkę powinno spotkać to samo co tego psa.

Mam nadzieję, że pies wydobrzeje i trafi do nowego lepszego właściciela.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie imie dla suczki