Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

- Jestem niewinna - mówi kobieta, która zagłodziła psa niemal na śmierć, a potem wyrzuciła go do zsypu na śmiecie. Pitbula Patricka uratowano cudem - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Kishy Curtis z Newark w New Jersey wyjeżdżając na tydzień na wakacje, zostawiła swojego psa przywiązanego do balustrady na balkonie. Po powrocie miała włożyć ledwie żywego z głodu zwierzaka do plastykowej torby i wrzucić do zsypu na śmiecie.



Na szczęście psa zauważył dozorca, zawiadomił policję i straż dla zwierząt.

Curtis postawiono cztery zarzuty związane ze znęcaniem się nad zwierzętami. Nie przyznaje się do żadnego. Prokurator Cheryl Cucinello obawia się, że Kishy Curtis uda się wywinąć symbolicznym "klapsem", bo to, czego się dopuściła, według prawa nie jest poważnym przestępstwem.

Piesek dobrzeje w schronisku, a do jego adopcji jest już długa kolejka chętnych.

kab



źródło: media.wp.pl

właścicielka:

http://www.truecrimereport.com/Kisha-Curtis.jpg
truecrimereport.com/Kisha-Curtis.jpg


pies:

http://www.truecrimereport.com/Patrick-pitbull.jpg
truecrimereport.com/Patrick-pitbull.jpg



Brak mi słów. Może i jest wielu przeciwników, ale ja bym ją bez wahania na krześle usadziła. Pier*olony potwór, nie człowiek,widziałam wżyciu wiele wychudzonych psów, ważących o ponad połowę mniej niż powinny, ale czegoś takiego jeszcze nigdy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 14:41 przez matra.

zweryfikowana
Posty: 464
Ostrzeżenia: 1/5

Ku**a utłuc taką tylko !

ooooo boże...;((((
ja juz nie wchodzę na nic strasznego;.(
mam na dzisiaj już dość!:((
Biedny piesek;(((

ten pies na zdjeciu jest żywy?

a ta pani to chyba Murzyńska wersja naszej swojskiej tępej blachary

jakby tak jej nikt nie dal jesc i pic tyle czasu.. kretynka... odrazu musze biec i przytulic mojego pieska

ale widać, że sama nie narzeka gruba świnia. odciąć jej żarcie żeby błagała o kromke chleba

Kiedy zobaczyłam zdjęcie tego psa aż zaniemówiłam z wrażenia ! Szok ! Jak to jest możliwe że to co zrobiła nie jest przestępstwem ?

ZAGAZOWAĆ TYLKO TAKĄ , widać ze wariatka jakaś :/
biedny piesek:( boziu:(

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

z nią tak samo zrobić... tacy ludzie to są świnie nic więcej.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
7medeis
ten pies na zdjeciu jest żywy?

a ta pani to chyba Murzyńska wersja naszej swojskiej tępej blachary


to samo pomyslalam ;/ !!!!

Wklej trochę zdjęć głodujących dzieci z Etiopii

brak mi słów...
a gdzie byli sąsiedzi, nikt nie widział tego biednego pieska na tym balkonie?
jak w ogóle można coś takiego zrobić, kiedy do ludzi dotrze to, że zwierzeta to nie zabawki?
że nie można rzucić ich w kąt ot tak, bo mamy kaprys i wyjeżdzamy na wakacje, jak w ogóle to babsko mogło jechać na wakacje , beztrosko się bawić i nie myśleć o tym, że jej pupil siedzi biedny na balkonie bez jedzenia i picia?
brak słów, kara śmierci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matko jak tak mozna zrobic zwierzeciu! masakra... A ta kobiete to tez bym tak zaglodzila najchetniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(