Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

W Newark to norma... sama czarnota... strach wjechac do tego miasta.... dobrze ze lotnisko jest na wylocie .....

powinni zaostrzyć kary dla takich potworów! ;/;/;/

bydlak,
grunt, że piesek żyje, bo byłam pewna, że na zdjęciu jest martwy

Daleko nie trzeba szukac.... w Polsce tez mamy patologie...
http ://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=621



ona gruba jest wiec odchudzenie jej by sie przydało moze ja tak przywiązac na hmm miesiac zobaczymy jaka piekna bedzie;) moze nauczy sie szanowac zwierzeta;/

Biedny psiutek :(Nie powiem co bym jej zrobiła,bo zabrakło by słów i byłaby sama cenzura...A stan w jakim jest pies wskazuje na długotrwałe głodzenie,bo taki zanik mięśni i tkanki nie jest możliwy przez tydzień.
Wstyd mi czasem,że jestem człowiekiem,bo takie potwory jak ona też śmią nazywać się ludźmi.Kreatura...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 23:24 przez Nikoletka1983.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Odświeżam suchara [;
Patrick wygląda już całkowicie zdrowo i ma się dobrze. Najświeższe zdjęcia pokazują wesołą psinkę [;


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.304806262877134.78078.202264929797935&type=1

Cudownie zobaczyć tego psiaka w takim stanie! Szczerze mówiąc kiedy czytałam o nim po raz pierwszy, nie wierzyłam że uda się go uratować. A jednak... Pokłony dla osób, które otoczyły go tak cudowną opieką.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Wystarczy na nią spojrzeć i widać, że jest niespełna umysłu.. A przed chwilą przeczytałam o tym jak psa żyletką wykastrowali, co to się dzieje, ludzie są zdolni już do wszystkiego ....

Ojjj, nie mogę patrzeć...
Niech sama zdycha z głodu, przywiązana do czegoś...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie imie dla suczki