Obecnie rozmawiamy o:

róże mydlane

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A więc zapewne niektóra z Was pamięta suczke TEQUILE której razem z moim M szukaliśmy jej domu....
A więc po długich poszukiwaniach ( fakt znalazło sie kilka osób jednak chcieli TEQUILE DO BUDY!!!) oczywiście na to nie pozwoliłam więc piesek ZOSTAJE Z NAMI!!!! Tak się do niej przyzwyczailiśmy, że teraz żal ją gdziekolwiek oddawać :) Tak więc wszystkich zainteresowanych dalszymi losami małej sympatycznej suczki informuję, że jest szczęsliwa z nami :):)
Dodaje zdjęcie jak śpi razem z moją drugą suczka DAISY :)



kochana psinka,takich ludzi jak Ty to ze świecą szukać

Śliczne dwa słodziaki! Jesteś super :)

Cieszę się bardzo :) Piesekj est szczesliwy na pewno

SUPER !!!!!!!!!!!!! Niech inni biorą z Was przykład.

wspaniała wiadomość :-)

super,że jesteście na tyle odpowiedzialni,że nie daliście jej ludziom,którzy dali by ją na łańcuch i do budy :))

świetnie :) gratuluje Wam miłości do zwierząt, oby było jak najwięcej takich ludzi :)

SUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko teraz dwa razy więcej obowiązków :P Tym bardziej, ze malec jest niezły rozrabiaka :):) Mojemu M już dwie pary butów pogryzła hehe :) A mi zwaliła kwiata z doniczką :):) Ale nie mam serca się na nią złościć i i tak za 5 minut ja wołam biore na ręce i głaskam :):)

Super:)
Dobra z Ciebie kobita
i fajnie ją nazwałaś:)
jak byłam malutka- ok roczku moi rodzice przygarnęli afgana i nazwali go Bimber:)
lubił uciekać
a sąsiedzi lubili jak mam go potem ganiała wrzeszcząc "Bimber Bimbeeeeerrrrr"
jeszcze PRL

:)

Widać zaraz, że jest szczęśliwa i dobrze jej u Ciebie;) popieram takie decyzje;)

Dzięki dziewczyny :)

nareszcie jakaś dobra wiadomość dzisiejszego dnia

Cytat
matylda_jasmin
nareszcie jakaś dobra wiadomość dzisiejszego dnia

Widzę, że jakis zły dzien dziś dla koleżanki :):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dla naszych zwieczakow..