Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:19:48

Dziewczyny, przed chwilą wzruszyłam się do łez. Trąbią podobno o tym cały dzień, ale nie miałam czasu na TV, dopiero przed chwilą mąż dzwonił i powiedział mi o tym... Słyszałyście o psiaku, który szukał pomocy dla swojego rannego towarzysza? Wszystko działo się po trzęsieniu ziemi w Japonii. Kiedy zobaczyłam filmik, rozpłakałam się jak dziecko. Trwał przy nim, mimo, że sam mógł bez problemu odejść... Po prostu brakło mi słów...
http://tvp.info/informacje/rozmaitosci/japonia-pies-uratowal-psa/4156897

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:24:26

To jest własnie bezinteresowna milosc psa,o glodzie,w biedzie i chlodzie...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:27:47

psy to najcudowniejsze i najwierniejsze stworzenia, uwielbiam jeserce szkoda tylko, że ludzie odpłacają się za tą bezinteresowną miłość przemocą, coraz więcej się o tym słyszy :(

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:29:06

bo psy pozostają wierne aż do śmierci! to tylko człowiek jest egoista!

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:29:31

Czasami myślę, że ludzie powinni uczyć się od zwierząt...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:31:27

nooo, też to widziałam dzisiaj i wyłam :) Najcudowniejsze zwierzęta - a są tacy, którzy twierdzą, że zwierzęta mają tylko instynkt i nic więcej, że to tylko psy. A potem znajdzie się jeden tępak z drugim i rzuca hasłami, że "lepiej się zajmować biednymi dziećmi niż zwierzętami"

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:34:18

mam 2 suki matkę i córkę mają 7 i 11 lat matka dostała atak padaczki była pod wpływem leków a córka cały czas przy niej leżała lizała po pysku także zachowanie tamtych zwierząt mnie nie dziwi

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:34:23

Widzialam to dzisiaj w tv miękko mi sie zrobiło!Jak ten pies połozył łape na tego psa!Widze to przed oczami ciągle!

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:36:10

nie widziałam jeszcze aż do tej pory, po prostu słów brak - to jest coś co już dzisiaj z wielką trudnością znajdziesz pomiędzy ludźmi, a co będzie jutro z nami?

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:36:45

Cytat
martischa
nooo, też to widziałam dzisiaj i wyłam :) Najcudowniejsze zwierzęta - a są tacy, którzy twierdzą, że zwierzęta mają tylko instynkt i nic więcej, że to tylko psy. A potem znajdzie się jeden tępak z drugim i rzuca hasłami, że "lepiej się zajmować biednymi dziećmi niż zwierzętami"


a co jest najlepsze,to ci tępacy nie zajmuja się nawet tymi chorymi dziećmi,o których tak głośno krzyczą...

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 2/5

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:36:46

serce

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:39:28

Ale ten piesek kochany. Jeszcze jak tamten chory się troszkę podniósł, to ten mu łapkę na głowę położył jakby chciał powiedzieć "spokojnie, zaraz będzie pomoc" Bohater :)

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:41:02

ojjjj biedne .
Ale wszytko naszczescie dobrze sie skonczylo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczy kota - problem ;(