Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:41:10

Cudowne zwierzęta, ludzie się powinni od nich uczyć a nie je krzywdzić...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:41:38

Cytat
martyna_tina
Czasami myślę, że ludzie powinni uczyć się od zwierząt...

bo chyba właśnie powinni... kochany psiak

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:44:56

Dobrze że go uratowali. Czasem ludzie są tak bezmyslni że nakręcą filmik a pomóc to nie ma komu. Na szczęście weterynarze sie nimi zajeli. A wiadomo coś więcej, czy piesek czuje się już lepiej?

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:45:03

Cytat
martischa
nooo, też to widziałam dzisiaj i wyłam :) Najcudowniejsze zwierzęta - a są tacy, którzy twierdzą, że zwierzęta mają tylko instynkt i nic więcej, że to tylko psy. A potem znajdzie się jeden tępak z drugim i rzuca hasłami, że "lepiej się zajmować biednymi dziećmi niż zwierzętami"

No właśnie - instynkt i koniec... W takim wypadku ten instynkt kazałby mu raczej ratować się, a nie oglądać na praktycznie nieprzytomnego psa...
Ja nie dam sobie wmówić, że zwierzęta nie mają duszy...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:45:51

Cytat
ana1019
Cytat
martischa
nooo, też to widziałam dzisiaj i wyłam :) Najcudowniejsze zwierzęta - a są tacy, którzy twierdzą, że zwierzęta mają tylko instynkt i nic więcej, że to tylko psy. A potem znajdzie się jeden tępak z drugim i rzuca hasłami, że "lepiej się zajmować biednymi dziećmi niż zwierzętami"


a co jest najlepsze,to ci tępacy nie zajmuja się nawet tymi chorymi dziećmi,o których tak głośno krzyczą...

dokładnie, właśnie o to chodzi. Bo Ci co się zajmują dzieciakami to się nie wtrącają do tego co robią inni i są w porządku.

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:49:16

Cudowne:)

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:49:22

to nasi mniejsi bracia, ale o wiele mądrzejsi od nas, kocham was pieski.

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:50:29

widziałam to.. tez prawie sie rozpłakałam .kochany strasznie ... zwierzeta czesciej lepsze od ludzi

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:52:21

Widziałam to dzisiaj,to było niesamowite !!! Ranny piesio a przy nim psi bohater,próbujący objąć przyjaciela łapką.I kto powie,że pies jest głupi?Kiedyś podobna akcja była z psem,który innego psiaka ściągał z drogi,gdy potrącił go samochód.Mądre,kochane zwierzątka...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:52:31

Ja miałam dobre parę lat temu, dwa pieski -małe kundelki - byli przez lata tak oddanymi przyjaciółmi .. wychowywali się od małego razem- jeden za drugim wskoczyłby w ogień ;)
Kochane były...naprawdę ... Obserwowałam ich przyjaźń przez 10 lat( dorastałam razem z nimi) ;) Zachowanie tych psiaków było niesamowite- zupełnie jak ludzie- "kłócili się" , droczyli, pocieszali itp . ;)

Niestety jeden psiak zachorował ciężko i w przeciągu tygodnia umarł ... drugi piesek wpadł w depresję (to było strasznie... nie byliśmy w stanie mu pomóc..nawet weterynarz rozłożył ręce-nie jadł ,nie pił... zawieszał wzrok w jednym punkcie i siedział tak cały dzień)... umarł o ile dobrze pamiętam , 3-4 dni po śmierci przyjaciela... pochowaliśmy ich blisko siebie.

Teraz na pewno jest im dobrze razem - w psim raju ;)

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:54:14

Tez to widziałam w telewizji :)
Wzruszające...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:54:43

też się wzruszyłam... :(

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:56:13

uwielbiam psy... mamy takie wielkie podwórko i naprawde sporo miejsca na psa, ale moj tata woli zielona trawke i krzaczki, bo pies wedlug niego by to wszystko zniszczyl...

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:56:26

Cytat
ZnowuJa
Ja miałam dobre parę lat temu, dwa pieski -małe kundelki - byli przez lata tak oddanymi przyjaciółmi .. wychowywali się od małego razem- jeden za drugim wskoczyłby w ogień ;)
Kochane były...naprawdę ... Obserwowałam ich przyjaźń przez 10 lat( dorastałam razem z nimi) ;) Zachowanie tych psiaków było niesamowite- zupełnie jak ludzie- "kłócili się" , droczyli, pocieszali itp . ;)

Niestety jeden psiak zachorował ciężko i w przeciągu tygodnia umarł ... drugi piesek wpadł w depresję (to było strasznie... nie byliśmy w stanie mu pomóc..nawet weterynarz rozłożył ręce-nie jadł ,nie pił... zawieszał wzrok w jednym punkcie i siedział tak cały dzień)... umarł o ile dobrze pamiętam , 3-4 dni po śmierci przyjaciela... pochowaliśmy ich blisko siebie.

Teraz na pewno jest im dobrze razem - w psim raju ;)

Ja mam dwa kotki, siostry, sa fantastyczne. Też sie kochaja, czasem sie pobiją, "pokłócą" ale są zawsze przy sobie. Zawsze sie ostrzegaja jak na przyklad jedną zabieramy do weterynarza ;p i druga wtedy ucieka jak szalona. Moja mama zawsze mówi że nie daj Boże ze któraś umrze wczesniej. Bo ta druga sie wtedy załamie. Że najlepiej jakby razem zamknęły oczka. Zwierzątka są bardzo oddane. Napewno mają uczucia, nie tylko instynkt.

Pies uratował psa - Japonia

17 mar 2011 - 22:57:32

Bardzo wzruszający filmik, kocham zwierzęta, zwłaszcza psy. Mam w domu kundelka, staruszka, uważam, że należy mu się opieka, on kiedyś, gdy był jeszcze młody, figlarny i zwinny opiekował się nami, a przyjaźń trwa do końca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczy kota - problem ;(