Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

srebrna biżuteria

15 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:34:59

śliczne, śliczne ale chyba jeszcze za malusie żeby iść w obce ręce

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:35:52

włąsnie duże bedą jak dorosną?? cudne!

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:35:56

wydają się być takie.. mądre. ;-) bardzo mnie cieszy, że w związku z tym, iż miot nie był planowany oddajesz je za darmo. wiem, że karma dla suki w ciąży, a później karmiącej też kosztuje. podbijam, bo mam już suczkę- znajdkę. jest okropnie uparta i wredna, ale to nasz piesek. ;-)

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:36:33

Cytat
barbidurek
Jaki on jest słodziutki:) Niestety ja mieszkam bardzo daleko. A duży on będzie potem?


duży duży ;)

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:37:30

wszystkie kundle to mieszańce;)
a małe są słodziaki
ja kiedyś przygarniałam z ulicy i uważam, że to były najbardziej kochające istotki na świecie, swojego czasu miałam 2duże i 1małego,a mieszkam w bloku, z każdym musiałam wychodzić oddzielnie bo każdy chciał w inną stronę.

Moda na psy jest strasznie wkurzająca, zgadzam się, że czasem warto dbać o łączenie tylko z innym tej samej rasy bo zachowuje sie pewne właściwości genetyczne, np. sa psy które mają super czuły węch, długie uszy co zgarniają im powietrze i mnóstwo skóry, która opada na oczy i przez to wzrok maja skierowany w ziemię i skupiają się na węchu....
Ale bez przesady, pudel do salonu bo matka taka a ojciec taki...masakra!

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:38:05

piękne szczeniaczki ;)

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:38:35

jak duze moga urosnac?

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:39:12

Jakie słodziaki:D

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:41:48

Kurcze są słodkie, niestety ja już nie dałabym rady mieć kolejnego pieska ;p moja sunia też chodzi w "stanie błogosławionym" heh ;P
Ale na prawdę, słodkie maleństwa, wystaw ogłoszenie na alegratce ;) czy jakoś tak, dzięki tej stronie bez problemu oddałam kotka miłej, normalnej rodzinie :)

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:42:52

słodziak :)

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:44:44

Ależ ja się wcale nie bulwersuję, napisałam, że szczeniaki słodkie i urocze:)
Nie lubię, bardzo nie lubię podciągania pod rasę zwykłych kundelków czy dachowców (w przypadku kotów).
A co, jak ktoś weźmie psiaczka przekonany, że za darmoche ma Cane Corso a kiedy piesek podrośnie i (to już widać) nie będzie zgodny ze standardem rasy wyląduje na ulicy?
Niestety, temat bezdomności zwierząt jest mi bliski a powyższy scenariusz bardzo częsty.
Pozdrawiam niedzielnie, wybywam na spacer:)

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:44:46

http://canecorsoitaliane.pl.tl/Charakter.htm
poczytałam nieco o rasie, ale z jakim pieskiem "randkowała" mamusia?

Cytat
HaniaSS
Ależ ja się wcale nie bulwersuję, napisałam, że szczeniaki słodkie i urocze:)
Nie lubię, bardzo nie lubię podciągania pod rasę zwykłych kundelków czy dachowców (w przypadku kotów).
A co, jak ktoś weźmie psiaczka przekonany, że za darmoche ma Cane Corso a kiedy piesek podrośnie i (to już widać) nie będzie zgodny ze standardem rasy wyląduje na ulicy?
Niestety, temat bezdomności zwierząt jest mi bliski a powyższy scenariusz bardzo częsty.
Pozdrawiam niedzielnie, wybywam na spacer:)
Koty dachowce, to bardzo fajna "wielorasa" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-13 12:50 przez szasa.

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:48:58

a jakiej rasy jest ojciec? bo napisalas ze mama ma rodowod a tata nie (ale mozna wnioskowac ze cane corasa bez rodowodu), jesli jest innej rasy albo bez rasy :) to lepiej napisz szczerze

SZCZENIAK cane corso do ODDANIA

13 mar 2011 - 12:49:07

dobrze radze umieścic ogłoszenie na portalu doadopcji.pl
jak musialam oddac pieska dlugo szukalam mu domu.tam znalazla sie rodzina ktora pokochala pieska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pies do kochania!!