Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mnie śmieszy to jak ona śpi... Co dzień ta sama poza.



Cytat
Youhoo
Mnie śmieszy to jak ona śpi... Co dzień ta sama poza.
duzo psow tak spi ;)

Mój pies tak kocha moje świnki morskie, że wchodzi im do klatki (Jest malutki), wyjada jedzenie i tak wylizuje, że mają całe sztywne futerko. ;D
Wskakuje na parapet i obgryza mi kwiatki tak delikatnie ząbkami. Jak mu zwróce uwagę to patrzy wzrokiem kota ze Shreka, dalej trzymając listek w pyszczku. :D
Nikt nie może zbliżyć się do mnie jak leżę na łóżku, tak warczy i rzuca się. ;D
Jak usłyszy że mój narzeczony daje mi buzi, to przylatuje i wskakuje między nas i zaczyna mnie lizać - choćby zajadał szyneczkę na drugim końcu domu, czy podwórku. ;D
Bardzo kooochał chomiczkę mojąąą ;( Ona go gryzła do krwi a on ją lizał ;D i jak zachorowała to siedział ciągle przy klatce i płakał.
W aucie zawsze wskakuje na siedzenie kierowcy i nie chce się ruszyć. :D
Jak siedzi na kolanach, jadąc z przodu i z nadjeżdza większe auto to robi "uniki" schyla głowe.
Jak jedzie TIR to obraca się pupą przerażony i chowa głowę w biust mojej mamy.. :D
Do wszystkich większych psów się rzuca..... staje mu futerko na karku i zaczyna warczeć... choćby tamten pies nawet go nie zauważył...
Potrafi wskoczyć na biurko sam... a czasem udaje że nie umie wejść na łożko i wspina się jak alpinista na Mont Everest ;D - jeszcze trzeba mu zazwyczaj pomagać.


mój królik ma obsesje na punkcie nóg xD jak ktoś ma skarpetki to skubie i chodzi przy nodze głupek włochaty :D
albo jak jest ława to troche niżej jest półka i jest ona na tyle nisko że na nią wskakuje i zawsze jak schodzi to stanie na gazecie ( zawsze jakaś tam leży) i tak zeskakuje że odbija sie nogami i żeby gazeta spadła a jak nie spadnie to powtorka :D

Cytat
Doduniaa
Mój pies tak kocha moje świnki morskie, że wchodzi im do klatki (Jest malutki), wyjada jedzenie i tak wylizuje, że mają całe sztywne futerko. ;D
Wskakuje na parapet i obgryza mi kwiatki tak delikatnie ząbkami. Jak mu zwróce uwagę to patrzy wzrokiem kota ze Shreka, dalej trzymając listek w pyszczku. :D
Nikt nie może zbliżyć się do mnie jak leżę na łóżku, tak warczy i rzuca się. ;D
Jak usłyszy że mój narzeczony daje mi buzi, to przylatuje i wskakuje między nas i zaczyna mnie lizać - choćby zajadał szyneczkę na drugim końcu domu, czy podwórku. ;D
Bardzo kooochał chomiczkę mojąąą ;( Ona go gryzła do krwi a on ją lizał ;D i jak zachorowała to siedział ciągle przy klatce i płakał.
W aucie zawsze wskakuje na siedzenie kierowcy i nie chce się ruszyć. :D
Jak siedzi na kolanach, jadąc z przodu i z nadjeżdza większe auto to robi "uniki" schyla głowe.
Jak jedzie TIR to obraca się pupą przerażony i chowa głowę w biust mojej mamy.. :D
Do wszystkich większych psów się rzuca..... staje mu futerko na karku i zaczyna warczeć... choćby tamten pies nawet go nie zauważył...
Potrafi wskoczyć na biurko sam... a czasem udaje że nie umie wejść na łożko i wspina się jak alpinista na Mont Everest ;D - jeszcze trzeba mu zazwyczaj pomagać.


Mam takiego samego i podobny z niego cwaniaczek:D kochany:)

moj pies trzela świetne miny :D załączam zdjęcie

często jak się cieszy to robi kangurka- wybija się z czterech łap i trzy razy podskakuje bardzo wysoko, komicznie to wygląda :D
a jak zrobi kupsko, to najpierw zakopuje, potem robi kangurka, a potem dzidaaaaaa do przodu, jakby się paliło i tak biegnie, dopóki nie zrobi fikołka na smyczy po dystansie 5 metrów.

ja nie wiem, co ten pies bierze, ale nieźle go klepie.

i, co najważniejsze, ma już 10 lat, a nadal taki z niego mały przygłup :)

Kocham go bardzo, bardzo, bardzo :)



Cytat
Patsy
Mój królik na mnie tupał, kiedy mu się coś nie podobało :D Np. siedziałam na kanapie i królik chciał usiąść akurat na moim miejscu, to na mnie tupał, do skutku.

mój też nie ustąpi tylko, że nie tupie a próbuje przepchnąć mnie a jak nie da rady to drapie i gryzie uparciuch jeden
przypomniało mi się teraz jak mój króliś kiedyś wszedł na ławę w pokoju mojej mamy i ukradł jej sztucznego kwiatka z wazonu, chyba chciał zjeść ale mu nie smakowało:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 23:58 przez domis90.

Mój Janek jak śpi, zawsze musi tak się rozłożyć, aby być w centrum uwagi :)



Moja kotka jakiś czas temu już, weszła na szafę i skoczyła na żyrandol. Mam taką papierową kulę, która teraz jest trochę podarta ;D Albo sąsiadka ma takie coś jakby taki wyższy płot, na jakąś taką roślinę, która się pnie i, gdy była zima i siedziały tam na tych deseczkach odstających ptaki to kotka na to wchodziła, połowę desek połamała ;D Albo jak ptaki siedziały na sznurku od prania, to ona z dołu się rzucała. Śniegiem się bawiła. Albo mój pies sobie szedł, a ona go łapą po tyłku, jakby mu klapsa dawała. ;P Teraz już trochę, powiedzmy wydoroślała, ma dwa małe kociaki, ale wszędzie je ze sobą prowadza, mają niecałe 2 msc, a zwiedziły już dachy, drzewa itp ;P Te małe to jeszcze tak nie rozrabiają, jak ich mamusia ;P

Cytat
Youhoo
Mnie śmieszy to jak ona śpi... Co dzień ta sama poza.

Mój tak samo ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 00:07 przez Andziolika.

Oo, spać na siostrze też uwielbia!



mój Tuptuś jak śpi



Mój amstafo-pitbul też ma swoje dziwne odchylenia:)

Zawsze jak przychodzimy z wieczornego spaceru koło 20, to już wchodząc po schodach cieszy się, potupuje łapami, merda i kręci się, jak tylko wciśnie się przez drzwi zaczyna się- biega z pokoju do pokoju z prędkością światła że tylko mi miga przed oczami. Pokoje są rownolegle do siebie i łożka tak samo, a więc z jednego lozka do drugiego przez korytarz, jak się mu zamknię drzwi od jednego to oczywiście wpada na nie i biega tak po jednym pokoju:) Ma wtedy specyficzny wyraz twarzy, taki głupkowaty- wyłupiaste oczy, i połozone uszy po sobie .
Na tyłku siada jak człowiek nie siada na łapach.
Jak tylko zobaczy stołek albo rzecz postawioną która jest na wysokości jego głowy to podchodzi, kładzie głowe i tak stoi dopoki ktoś nie podejdzie i nie powie zeby się ogarnoł :D
Czasem jak mu się już bardzo nudzi nagle zatrzymuje się i się nie rusza, znów ze swoim głupokowatym wyrazem mordki:D , i jak usłyszy jakiś wyrażny sygnał np ktoś klaśnie, albo coś ktoś ruszy to zaczyna biec szybko, obkreca sie pare razy itp, zatrzymuje sie z tymi wyłupiastymi oczkami i znowu :D
We śnie to już norma, pojękuje, biega , warczy i mlaska- robi tak jakby bańki ze śliny:D

Mój kot dostaje świra kiedy tylko wyczuje... OLIWKI! Aż się trzęsie, dziś też zjadł 3 i wypił wodę z oliwek, nie mam pojęcia, o co mu chodzi. Dodatkowo musimy chować przekrojone pomidory, bo uwielbia wylizywać gniazda nasienne...:D
Siedzi na tyłku, śpi na plecach na przykład:]
Rzuca się na nogi i gryzie, czasem dostaje świra i biega po mieszkaniu bez sensu:D Ach, uwielbia również biegać i grać w jakiś przedmiot w środku nocy robiąc przy tym masę hałasu.
Wrzuca do butów różne przedmioty łącznie z kwadratowym kawałkiem mięsa z mokrej karmy:P

Moja psina z kolei celowo wpycha piłkę pod meble a później jęczy, żeby jej wyciągnąć i robi to z premedytacją! No i strasznie zaczyna ujadać jak tylko ktoś zaśmieje się w głos:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 00:32 przez Niczka90.

mój kot ma czasem take odchyły że głowa mała, raz go nawet nagrałam :D jak mu odbiło ;P



Zapomniałam, że mój Biziel uwielbia być również... odkurzany:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOCIAKI szukają domu!! Warszawa i oklice