Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

żucanie samemu sobie piłki

mój kot je suchą karmę i w trakcie jedzenia je i mokrą na przemian.ściana

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Mój pies ma obsesję na punkcie chowania swojej kości... najczęściej wsuwa ją pod swoje posłanie, naciąga na to koc i myśli, że nikt tego nie widzi ... :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

mój pies jest wygodnicki zawsze pod tylkiem musi mieć cos miekkiego

Dużo jest takich sytuacji, każdy fryzjer czy weterynarz (bywa u kilku) mówią że nigdy jeszcze nie widzieli takiego psa. TO że boi się i fryzjera i weterynarza to jedno, zaczyna się trząść i wykrzykuje słowa brzmiące "mama" i "ała" na zmianę, lekarze i pacjenci w poczekalni pokładają się ze śmiechu.
Kąpieli również nie trawi i przy wsadzaniu go do wanny obejmuje mnie za szyję i krzyczy.
Jest również świetnym wymuszaczem ciastek, aby je dostać głaska mnie łapką i liże po czym szybko biegnie pod szafkę, w której leżą ciastka i pokazuje buzią, że mam ją otworzyć.
Jak jest śpiący i leży na łóżku a światło jest zgaszone to płacze i pyszczkiem pokazuje na lampę.
Zanim zacznie jeść to czy je na polu czy w domu to próbuje zakopać jedzenie w misce, a jeśli jest w niej coś czego nie lubi to wyrzuca to poza nią.
Jak dostanie ciastka, których nie lubi to je wynosi i zakopuje,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-05 16:22 przez princesssska.

Próbowanie rozmawiać z nami, co wyglada przekomicznie. Ale umie mowic "mama" :P

Mój piesek Charlie boi się wiatru i pasjonuje się lizaniem człowieczych stóp :P

My niedawno szukaliśmy behawiorysty dla naszego psa w Łodzi, ponieważ w domu mamy bliźnięta maleńkie i zastanawialiśmy się, jak Bruno będzie reagował na dzieci. Na szczęście z pomocą behawiorysty z https://animaly.io/uslugi/behawiorysta-dla-psa/lodz/ udało nam się go okiełznać i jak na razie zachowuje się wzorowo przy dzieciach. Pilnuje je, liże po buzi. Też daliśmy mu do powąchania ich ubranka po powrocie ze szpitala, aby się przyzwyczaił.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polowanie na wieloryby - podpisz protest