Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Moja sunia siusia jak pies :) napatrzyła sie i teraz powtarza!

Miałam w życiu 2 pieski, oba miały specyficzne podejście do odkurzacza :)
Jeden bał się go jak ognia i uciekał jak najdalej, a drugi uważa go za swojego największego wroga i próbuje z nim walczyć :D

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

mója psiana jak ją o coś skarcę, czy tak jak się rozbawi iska pościel, narzutę na łózku., w sumie wszystko co ma na wyciągnięcie pyszczka. Przekomicznie fastryguje jak znakomita krawcowa ząbkami :)
zaś szynszyle kradną dzieciom kartki z bloku z biurka i skacza z nimi po mieszkaniu :)

Tak prosi o jedzonko



Nasz kot notorycznie walczył z odkurzaczem... jak tylko zobaczył, od razu futro na sztorc i tłukł go łapą, ile wlezie. Teraz jest nowy odkurzacz i kot go ignoruje.
A poza tym, oszukuje skubany... wstaję pierwsza i przed wyjściem do pracy karmię kota, a on potem udaje przed resztą domowników, że głodny i nic nie dostał - i tak, czasem uda mu się podwójne śniadanie dostać...

ha a moja kotka robi siku na zawołanie.
prosi na dwóch łapkach , odpowiada mi za każdym razem jak do niej mówię, jak telefon dzwoni to ona tęż musi posłuchać i miauczy

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Jaka karma dla kota jest najlepsza waszym zdaniem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-25 21:03 przez kola244.

Mnie śmieszy ale czasem pomału drażni jak nasz psiak chowa swoje zdobycze w najróżniejszych miejscach ostatnio odnalazłam kość w moim łóżku schowana pod kołdrą!;) A ostatnio upchniętą w kąt za zabawkami córki ;/ Odnalazłam ją za późno bo już spleśniała;p

mój piesio potrafi się wspinać jak małpka

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Mam kota a właściwie leniwca, bo ciągle śpi na parapecie. Ożywia sie tylko gdy dostaje snack hairball z vetexpert przekąskę między posiłkami, którą bardzo lubi. Rytuał jest ciągle taki sam. Przyjdzie, zje, rozejrzy się za jeszcze i jeśli nie ma to udaje się na zasłużony wypoczynek. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 11:43 przez justyna103.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam żółwia, który bardzo lubi oglądać telewizję. :)

Mój kot uwielbia opalać się na parapecie, lowi kazdą odrobine slonca, ale strasznie z nim trzeba uważac jak się wietry bo sie boje zeby nie wypadł przez okno

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Mój kot rano jak jest głodny, potrafi skoczyć mi na klatę, bo wie, że ja wstanę. To co on wyrabia, żeby coś dostać, być wygłaskanym przechodzi ludzkie pojęcie;)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

mój kot się tak boi wody, że jak myję naczynia w kuchni to on ucieka do pokoju obok i przychodzi dopiero jak ja skoncze ;D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

a czy zdarzyło wam się aby wasze koty mówiły wam na zdrowie? Moja Furka przy każdym kichnieciu się odzywa. Ogólnie kot malo gadatliwy, a tak się odzywa za każdym razem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jedzą Wasze psy?