Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja papuga to ma ciagle jakies schizy
m.in wali glowa w lustro, "gwalci" ping-ponga, swiruje na widok palców u stóp, molestuje rozne rzeczy.. straszny łobuziak
mam kilka filmikow nawet;)









niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Hahahah, świetny ten Twój Gucio, pingpong najlepszy, uśmiałam się z tego filmiku :)))

najlepsze to z tą figurką :D

Mój szalony kot Wypłosz potrafił drapać nie tylko meble, ale nawet komputer i drzwi od lodówki! Nie mogliśmy sobie z nim poradzić. Szukałam w Internecie rozmaitych rozwiązań tej sprawy i dopiero fajny artykuł podrzucił mi kilka pomysłów. Podaję linka, może też dowiecie się czegoś ciekawego o swoich cudakach :D http://www.maxizoo.pl/porady/porady-weterynaryjne/koty/kocia-porada-1/

Byłam u znajomej, która ma kota. Położyłam telefon na parapecie i coś tam sobie robimy. I tak ją pytam, gdzie jej kot się podział, na co odparła, że pewnie gdzieś buszuje. Odsłaniam zasłonę, a tam kocur próbuje zepchnąć łapą mój telefon na ziemię ;)

Mój kot lubi sobie siedzieć jak żul xD



niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Moj pies mega wysoko skacze jak mam np. patyk w ręku, albo jakis jego smakołyk. I zawsze to duzo śmiechu wywołuje bo jak podskoczy i spadnie na podłoge to czasami nie umie utrzymać równowagi i sie przwraca :D

Moj pies mega wysoko skacze jak mam np. patyk w ręku, albo jakis jego smakołyk. I zawsze to duzo śmiechu wywołuje bo jak podskoczy i spadnie na podłoge to czasami nie umie utrzymać równowagi i sie przwraca :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 01:44 przez Majus13.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
_CytrynQa_
Mój kot lubi sobie siedzieć jak żul xD

Hahaha padłam xD moja bardzo podobnie się maksuje po jedzeniu ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-27 14:01 przez Aninaa.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

A mój pies lubi udawać ,że jest niewidzialny jak każe się mu wyjsc z pokoju :D A jest duży, bo to nowofunland... Siada mordką w stronę ściany bardzo blisko i się wgapia w nią mysląc ze nikt nie widzi jej :P

Mój kot wyjmuje śmieci z kosza, zanosi do swojego legowiska i z nimi śpi :D

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Mam 5 szczurów, jeden z nich nauczył się dosłownie kopać tylną noga w stylu kung fu i teraz chodzi i kopie całą resztę.

Mój kot strąca mój kubek ze stołu, ale tylko jeden, zawsze ten sam ;D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Nasz dalmatyńczyk ma zwyczaj ocierania swoim pyskiem o kanapę, nie wiem czy w ten sposób się drapie, czy sprawia mu to przyjemność, aczkolwiek robi to z taką pasją... :)

Koty same w sobie są śmieszne ;) Mój jak nie śpi cały dzień to szaleje i potrafi tak się rozpędzić, że wpada do pralki :p

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Haha fotka kota "żula" zabójcza;);) Moja Pusia najbardziej mnie rozbawia jak lata za myszką z laserem, którą zamawiam jej z https://www.naszezoo.pl/pl/c/Kot/70 ma wyraz mordki taki "nieskalany myślą" :):):P:P Dodatkowo śmieszy mnie jak Pusia reaguje jak kichamy, ma wtedy taką przerażoną minę, że nic tylko nagrywać:):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gekon-problem