Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

7 minut temu

sprawdzony stomatolog

11 minut temu

sklep detailingowy

35 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja papuga to ma ciagle jakies schizy
m.in wali glowa w lustro, "gwalci" ping-ponga, swiruje na widok palców u stóp, molestuje rozne rzeczy.. straszny łobuziak
mam kilka filmikow nawet;)









niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Hahahah, świetny ten Twój Gucio, pingpong najlepszy, uśmiałam się z tego filmiku :)))

najlepsze to z tą figurką :D

Mój szalony kot Wypłosz potrafił drapać nie tylko meble, ale nawet komputer i drzwi od lodówki! Nie mogliśmy sobie z nim poradzić. Szukałam w Internecie rozmaitych rozwiązań tej sprawy i dopiero fajny artykuł podrzucił mi kilka pomysłów. Podaję linka, może też dowiecie się czegoś ciekawego o swoich cudakach :D http://www.maxizoo.pl/porady/porady-weterynaryjne/koty/kocia-porada-1/

Byłam u znajomej, która ma kota. Położyłam telefon na parapecie i coś tam sobie robimy. I tak ją pytam, gdzie jej kot się podział, na co odparła, że pewnie gdzieś buszuje. Odsłaniam zasłonę, a tam kocur próbuje zepchnąć łapą mój telefon na ziemię ;)

Mój kot lubi sobie siedzieć jak żul xD



niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Moj pies mega wysoko skacze jak mam np. patyk w ręku, albo jakis jego smakołyk. I zawsze to duzo śmiechu wywołuje bo jak podskoczy i spadnie na podłoge to czasami nie umie utrzymać równowagi i sie przwraca :D

Moj pies mega wysoko skacze jak mam np. patyk w ręku, albo jakis jego smakołyk. I zawsze to duzo śmiechu wywołuje bo jak podskoczy i spadnie na podłoge to czasami nie umie utrzymać równowagi i sie przwraca :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 01:44 przez Majus13.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
_CytrynQa_
Mój kot lubi sobie siedzieć jak żul xD

Hahaha padłam xD moja bardzo podobnie się maksuje po jedzeniu ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-27 14:01 przez Aninaa.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

A mój pies lubi udawać ,że jest niewidzialny jak każe się mu wyjsc z pokoju :D A jest duży, bo to nowofunland... Siada mordką w stronę ściany bardzo blisko i się wgapia w nią mysląc ze nikt nie widzi jej :P

Mój kot wyjmuje śmieci z kosza, zanosi do swojego legowiska i z nimi śpi :D

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Mam 5 szczurów, jeden z nich nauczył się dosłownie kopać tylną noga w stylu kung fu i teraz chodzi i kopie całą resztę.

Mój kot strąca mój kubek ze stołu, ale tylko jeden, zawsze ten sam ;D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Nasz dalmatyńczyk ma zwyczaj ocierania swoim pyskiem o kanapę, nie wiem czy w ten sposób się drapie, czy sprawia mu to przyjemność, aczkolwiek robi to z taką pasją... :)

Koty same w sobie są śmieszne ;) Mój jak nie śpi cały dzień to szaleje i potrafi tak się rozpędzić, że wpada do pralki :p

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Haha fotka kota "żula" zabójcza;);) Moja Pusia najbardziej mnie rozbawia jak lata za myszką z laserem, którą zamawiam jej z https://www.naszezoo.pl/pl/c/Kot/70 ma wyraz mordki taki "nieskalany myślą" :):):P:P Dodatkowo śmieszy mnie jak Pusia reaguje jak kichamy, ma wtedy taką przerażoną minę, że nic tylko nagrywać:):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gekon-problem