Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:18:32

Czy myslicie ze zawod tresera psow to dobry pomysl na przyszlosc? Troche o tym czytalam i nie ma jeszcze kierunku studiow zwiazanych z taka wlasnie praca. Sa jedynie kilkuletnie kursy. Myslicie za warto po Liceum robic takie kursy niz isc na studia?

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:21:00

tez chetnie sie dowiem

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:24:23

nikt nie pomoze? :(

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:26:22

ja bym bardzo chetnie poszla. moja suka chodzi jak w ,,zegarku" hehe wiem ze mam do tego dryg. ale cos, nie stac mnie na kursy...

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:27:42

a są takie studia- behawiorystyka zwierząt. To nie ma czasem nic wspólnego z treserem?
Poza tym myślę że jeżeli to są kursy to warto studiować i robić kursy jednocześnie:)

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:28:18

ja się nad tym zastanawiałam, ale takie kursy sporo kosztują . jeśli chce się być treserem to najlepiej założyć własną szkołę tresusry, bo raczej mało kto chce przyjmować takie osoby do istniejących już szkół. Więc ja wybieram inny zawód, jeśli będę miała wystarczające fundusze, aby wykonać kurs pewnie to zrobię, ale nie traktuję na razie tego jako moją główną profesję.

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:29:01

nie wiem czy dasz rade wyzyc z samego tresowania psow. ja znam treserow ktorzy sa weterynarzami i treserami sa po prostu dodatkowo

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:30:53

tak opłaca się, prócz placu i własnych umiejętności nic nie "wkładasz", ale trzeba byc stanowczym, mój terener psa jak ten chcial go chapnąć, taką wiązankę mu puścił, że ja takich przekleństw nie słyszałam nigdy ;p ale poskutkowało, pies się go słuchał. za kurs psa 9 miesięcznego zapłaciłam 500 zł, a były grupy dla szczeniaków. kurs był weekendowy po 3 grupy szczeniaków i 3 zwykłych ( na każdej ok 10 wzwyż kursantów) więc łatwo sobie obliczyć że się opłaca ;)
tu link do tej szkoły: champion_legnica.republika.pl/cennik.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 21:37 przez asja.

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:31:38

Cytat
iJerk
nie wiem czy dasz rade wyzyc z samego tresowania psow. ja znam treserow ktorzy sa weterynarzami i treserami sa po prostu dodatkowo

Zgadzam się :) Z samego tresowania psów to ciężko będzie Ci wyzyc, może to byc dodatek raczej. Ale zajęcie bardzo fajne :)

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:32:00

nie wiem jak to zrobic ale ogladam program-zaklinacz psow-gdybtys takim byla na pewno zrobilabys kariere;]

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:33:28

bardzo chętnie się dowiem, bo planuję iść na studia behawiorystyka zwierząt i kursy dla treserów :)

Treser psow???

16 lut 2011 - 21:33:50

Własnie chcialabym swoj przyszly zawod wiazac ze zwierzetami i jak narazie tylko treser mi przyszedl na mysl, weterynaria odpada..

Treser psow???

18 lut 2011 - 18:25:27

Cytat
misia67
Czy myslicie ze zawod tresera psow to dobry pomysl na przyszlosc? Troche o tym czytalam i nie ma jeszcze kierunku studiow zwiazanych z taka wlasnie praca. Sa jedynie kilkuletnie kursy. Myslicie za warto po Liceum robic takie kursy niz isc na studia?
zdecydowanie warto, ale czy chces byc treserem, trenerem, zoologiem czy behawiorysta?

ja zaluje ze poszlam na studia na 5 lat, teraz zastanawiam sie nad kursemm groomingu .

Treser psow???

02 kwi 2011 - 10:48:17

Instytut Edukacji i Kształcenia Praktycznego w Bolesławcu zaprasza na profesjonalny kurs TRESER PSÓW.

Głównym prowadzącym jest:

Zula Przybylińska - przedstawicelka na Polskę PDTE (Pet Dog Trainers of Europe) założonego przez Turid Rugaas. Członek Polskiego Stowarzyszenia Treserów. Współzałożycielka Fundacji Alaris, autorka książki "Pies. Cała prawda."

Kurs nie jest oparty wyłącznie na jednej metodzie szkoleniowej. Kurs jest zakończony egzaminem. Wydajemy zaświadczenie o posiadanych kwalifikacjach zawodowych wg wzoru MEN, które ważne są w całej UE. Finansowanie z urzędu pracy dla osób bezrobotnych.

698213229

****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

www.edukacjazawodowa.pl

Treser psow???

03 kwi 2011 - 21:02:13

SZKODA ŻE TAKIEGO ZAKLINACZA PSÓW NIE MA NP W POZNANIU CHĘTNIE BYM SIĘ WYBRAŁA NA LEKCJE .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc dla zwięrząt w schronisku (bez wkładu finansowego)