Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:45:22

Jest cudowny!
Niestety, nie mogę go wziąc, mam już jamniczke, która mieszka u moich dziadków i kota u siebie w domu...
PODBIJAM, oby szybko znalazł kochajacy domek!

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:46:45

biedny :(

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:46:56

Cudowna psinka! Oby znalazł kochajacy dom..

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:47:12

Gdybym tylko mieszkała sama..., ale mieszkam z rodzicami i mam już psa :( Mam nadzieję, że znajdzie się kochający dom dla Guziczka :)

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:47:57

Cytat
MissNothing92
no właśnie, kupują jakieś rasowe psy z rodowodem za kilka tys, i niestety te psy w większości przypadków są pyskate, niewdzięczne i wredne, a te biedne kundelki które potrafią dać wiele szczęścia nie mają domu:( ja niedawno mojego psiaka uspilam i już nie chce kolejnego bo to był dla mnie za duży ból, ale podbijam, moze się ktoś znajdzie

Nie cierpię takiego głupiego gadania. Nie rozumiem, na jakiej podstawie wysuwasz takie "naukowe" wnioski... Napyskował Ci kiedyś jaki rasowy?


W czym niby rasowy jest gorszy, w tym, że wiadomo jakich miał rodziców, czy w tym, że charakterologicznie odpowiada wzorcowi danej rasy? Każdy pies przywiązuje się do człowieka i każdy potrafi dać szczęście. Tylko trzeba psa umieć wychować, żeby nie stał się utrapieniem i traktować go należycie. Na pewno się odwdzięczy - nie znam ani jednego niewdzięcznego psa, nie wiem zresztą jak niby tę niewdzięczność można zweryfikować w przypadku zwierzęcia, bo jeśli dajmy na to pies gryzie właściciela choć ten go karmi, to po prostu został źle wychowany i wina jest po stronie CZŁOWIEKA nie PSA. To samo dotyczy załatwiania potrzeb w domu, niszczenia sprzętów...

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:49:14

Ja szukam pieska i chętnie bym go przygarnęła,gdzie on jest? Bo ja nie mogę osobiście się pofatygować,ktoś musiałby mi go przywieźć...

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:50:39

Podbijam.

Nie wiem czemu, ale zawsze bardziej żal mi opuszczonych/ maltretowanych zwierzaków niż ludzi... Może ze względu na to, że zwierzaki są zupełnie bezbronne i nieporadne? Chętnie bym go przygarnęła , niestety mam starego i chorego pieska, który dodatkowo boi się innych czworonogów... :)

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:51:00

śliczny! aż żal że mam kota :/ bierzcie dziewczyny!! :)

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:52:20

Cytat
leia
Cytat
MissNothing92
no właśnie, kupują jakieś rasowe psy z rodowodem za kilka tys, i niestety te psy w większości przypadków są pyskate, niewdzięczne i wredne, a te biedne kundelki które potrafią dać wiele szczęścia nie mają domu:( ja niedawno mojego psiaka uspilam i już nie chce kolejnego bo to był dla mnie za duży ból, ale podbijam, moze się ktoś znajdzie

Nie cierpię takiego głupiego gadania. Nie rozumiem, na jakiej podstawie wysuwasz takie "naukowe" wnioski... Napyskował Ci kiedyś jaki rasowy?


W czym niby rasowy jest gorszy, w tym, że wiadomo jakich miał rodziców, czy w tym, że charakterologicznie odpowiada wzorcowi danej rasy? Każdy pies przywiązuje się do człowieka i każdy potrafi dać szczęście. Tylko trzeba psa umieć wychować, żeby nie stał się utrapieniem i traktować go należycie. Na pewno się odwdzięczy - nie znam ani jednego niewdzięcznego psa, nie wiem zresztą jak niby tę niewdzięczność można zweryfikować w przypadku zwierzęcia, bo jeśli dajmy na to pies gryzie właściciela choć ten go karmi, to po prostu został źle wychowany i wina jest po stronie CZŁOWIEKA nie PSA. To samo dotyczy załatwiania potrzeb w domu, niszczenia sprzętów...

tak, mam 4 kolezanki które mają te torebkowe pieski i wszystkie są złośliwe (bez kija nie podchodz) a jak sie juz do czlowieka przyzwyczają to robia sie natrętne, no i standardowo na słość robią na dywan, więc mam prawo tak o tych psach myśleć. Jest już dużo psów ktore szukają domu a te rasowe są masowo produkowane dla kasy

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:54:09

Cytat
Kayleigh
Ja szukam pieska i chętnie bym go przygarnęła,gdzie on jest? Bo ja nie mogę osobiście się pofatygować,ktoś musiałby mi go przywieźć...

może napisz do autorki wątku,bo może ona wie coś na ten Guzika

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:54:40

podbijam

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:55:44

oj kochany ale ja mam w domu już zwierzyniec 3 dzieci 2 psy chomiki i kota ...........

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:57:53

Ja nie mogę go zabrać. :( Gdybym tylko mogła pojechałabym po niego nawet taki kawał

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:59:14

Cytat
leia
Cytat
MissNothing92
no właśnie, kupują jakieś rasowe psy z rodowodem za kilka tys, i niestety te psy w większości przypadków są pyskate, niewdzięczne i wredne, a te biedne kundelki które potrafią dać wiele szczęścia nie mają domu:( ja niedawno mojego psiaka uspilam i już nie chce kolejnego bo to był dla mnie za duży ból, ale podbijam, moze się ktoś znajdzie

Nie cierpię takiego głupiego gadania. Nie rozumiem, na jakiej podstawie wysuwasz takie "naukowe" wnioski... Napyskował Ci kiedyś jaki rasowy?


W czym niby rasowy jest gorszy, w tym, że wiadomo jakich miał rodziców, czy w tym, że charakterologicznie odpowiada wzorcowi danej rasy? Każdy pies przywiązuje się do człowieka i każdy potrafi dać szczęście. Tylko trzeba psa umieć wychować, żeby nie stał się utrapieniem i traktować go należycie. Na pewno się odwdzięczy - nie znam ani jednego niewdzięcznego psa, nie wiem zresztą jak niby tę niewdzięczność można zweryfikować w przypadku zwierzęcia, bo jeśli dajmy na to pies gryzie właściciela choć ten go karmi, to po prostu został źle wychowany i wina jest po stronie CZŁOWIEKA nie PSA. To samo dotyczy załatwiania potrzeb w domu, niszczenia sprzętów...

Już nie chodzi o zachowanie psa, ale po jaką cholerę napędzać przemysł rozmnażania rasowych psów, kiedy schroniska pękają w szwach od przepięknych, samotnych i smutnych psiaków?
Piesek jest w Ostrowcu Świętokrzyskim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 22:04 przez Niczka90.

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 22:00:58

ale biedak:( sliczny jest troszke przypomina mi mojego beagla:) szkoda ze nie mam chwilowo swojego lokum ,tylko studenckie mieszkanko a 3 psa nie dam rady juz ogarnac:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a może ktoś się zna ? ;)