Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:14:25

Mam nadzieje, że Guziczek trafi na odpowiedzialnych ludzi..

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:16:54

Słodziak! Ale mam już swojego psiaka i nie mogę niestety mieć dwóch :( :)

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:19:42

gdybym tylko mogła:(

niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:20:28

ehh smutno mi jak patrzę na tego pieska.
Aż przykro mi się robi jak ludzie szukają niektorzy tylko rasowych iwgl...
serce mi sie kraja, pieski to najwspanialsza rzecz na swiecie i potrafi pocieszyc w naprawde ciezkich chwilach
mam nadzieje ze znajdzie kochająca rodzinke :)

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:23:09

uspic

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:24:16

ap...do góry...,jakieś wieści?

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:24:20

Treść posta została usunięta automatycznie

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:26:08

Cytat
kasiaqx
Cytat
carnivea
uspic
chyba ciebie




spadaj na szczaw

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:26:19

Cytat
Patka039
ehh smutno mi jak patrzę na tego pieska.
Aż przykro mi się robi jak ludzie szukają niektorzy tylko rasowych iwgl...
serce mi sie kraja, pieski to najwspanialsza rzecz na swiecie i potrafi pocieszyc w naprawde ciezkich chwilach
mam nadzieje ze znajdzie kochająca rodzinke :)

no właśnie, kupują jakieś rasowe psy z rodowodem za kilka tys, i niestety te psy w większości przypadków są pyskate, niewdzięczne i wredne, a te biedne kundelki które potrafią dać wiele szczęścia nie mają domu:( ja niedawno mojego psiaka uspilam i już nie chce kolejnego bo to był dla mnie za duży ból, ale podbijam, moze się ktoś znajdzie
Cytat
carnivea
Cytat
kasiaqx
Cytat
carnivea
uspic
chyba ciebie




spadaj na szczaw

już się popisałaś brakiem inteligencji, wystarczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 21:33 przez MissNothing92.

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:34:19

Cytat
carnivea
uspic

Ty babo jesteś chora czy jaka ?! już nie pierwszy raz widzę twój post , w którym jesteś przeciwna zwierzętom, wiec nabierz wody w usta i zamilcz

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:37:00

Biedna psinka.. Mam małe mieszkanko a w nim 1 pieska i niestety nie mam już miejsca... a moja psina jest bardzo zazdrosna o inne więc nie mogłabym jej tego zrobić.. ale mam nadzieje ze znajdzie się jakieś dobre serce które przygarnie Guziczka

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:42:42

Usypia sie tylko chore psy, które cierpią i już nie mają sznas do powrotu do zdrowie. Ja takich ludzi jak ty nie rozumiem.. Ale naszczeście na szafie jestt dużo zwolenniczek zwierzaków (w tym ja ;) Ja mam dwa psiaki + 2 szynszyle więc niestety nie moge już żadnego zwierzaka do domu przygarnąc ;/ mam nadzieje,że Guzik znajdzie kochaaaaaaaaający domek!

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:42:42

Usypia sie tylko chore psy, które cierpią i już nie mają sznas do powrotu do zdrowie. Ja takich ludzi jak ty nie rozumiem.. Ale naszczeście na szafie jestt dużo zwolenniczek zwierzaków (w tym ja ;) Ja mam dwa psiaki + 2 szynszyle więc niestety nie moge już żadnego zwierzaka do domu przygarnąc ;/ mam nadzieje,że Guzik znajdzie kochaaaaaaaaający domek!

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:43:08

biedny piesek... ;/

Potrzebuję Cię!

07 mar 2011 - 21:44:51

piękniuchny mnie właśnie dzisiaj uciekł psiak którego przygarnęłam i do tej pory go nie ma :( szukałam ale nic ehhh chyba taki urok przybłędy,ale taki kochany psiak CZARNY WRACAJ!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a może ktoś się zna ? ;)