Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Luna to około 3-miesięczna sunia. Mimo tak młodego wieku dużo już przeszła. Została cudem uratowana przed zamarznięciem. Dzięki staraniom wolontariuszy i lekarza wyszła też z choroby wirusowej, która przyplątała się do biednej psinki.

Luna pilnie szuka domu, znajduje się w Domu Tymczasowym, ale może tam pozostać tylko przez kilka dni. Uczy się czystości i spacerowania na smyczy. Jest odpchlona i odrobaczona.

Luna to po prostu miłość do człowieka chodząca na 4 łapkach. Dopomina się pieszczot, wystawia do głaskania brzuszek, jest łagodna. Bez problemów znosi kąpiele i podróże samochodem.

Luna, gdy dorośnie będzie dużym psem.

Uwierzcie, wystarczyły mi 3 godziny spędzone z Luną, by zakochać się w niej bez reszty.

Bardzo proszę o dom dla tego Aniołka.



niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

a skąd ona? ja woj. warmińsko-,mazurskie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 15:20 przez aassiiaa95.

śliczna psinka^^, z miłą chęcią bym ją przygarnęła, niestety mam już psa i rodzice nie zgodzą się na 2 :< mam nadzieję, że znajdzie się dla niej dom:)

Śliczna :) Chciałabym mieć pieska, ale moja mama nie chce :((

łoooo jej;* podbijam podbijam podaj miejscowość

widać, że fajna kizia mizia, do tulania. Chciałabym mieć dużego psa na spacery. Może dzięki niemu zaczęłabym biegać? Ale niestety nie mam własnego mieszkania i nie mam warunków. Mam nadziję, że znajdzie przyjazny dom

Piękna psinka jednak ja już masz jednego czworonoga:(

Cytat
kinga250511
łoooo jej;* podbijam podbijam podaj miejscowość

Piesek jest w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale myślę, że można zorganizować jakiś transport. Chcesz dane kontaktowe?:)

Zapraszam do Lunki!

Luna ma tylko kilka dni na znalezienie domu, to naprawdę pilna sprawa, bardzo proszę o pomoc!

niezweryfikowana
Posty: 176
Ostrzeżenia: 1/5

sliczna jest ja juz mam 2 psiaki wiec podbijam moze ktos sie znajdzie sliczna jest :*

Suni naprawdę się śpieszy!!!

sliczna sunia
ja tez mam psa i nie jednego a 6! niestety 5 niedlugo mnie opusci...
kocham psiaki



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! szybko!