Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:20:02

Witam drogie szafowiczki ;) Mój problem jest dość dziwny więc prosiłabym głupie komentarze zatrzymać dla siebie ;) . Mianowicie chodzi o mojego kota ( persa ) w marcu skończy rok . Na początku była bardzo spokojna , uwielbiała się bawić itp a teraz co ? ... Gryzie , potrafi robić na złość , skacze , zwala zdjęcia itp.. Wszystko ma swoje granice , zabawa zabawą ale to już przegięcie wszystkiego ... np. Siedzę na fotelu a ta ma jakiś napad i nagle rzuca mi się na nogę i z całej siły gryzie że czasami jest mi ją trudno oderwać od nogi , bo przecież gdzie tam jakbym na nią krzyknęła ( to nic nie daje ) . Daje jej klapsa w dupe a ona potrafi przyjść za pół godziny i rzucić mi się na ramie :o nigdy poprzednie koty się tak nie zachowywały ..nie wiem czy to taka rasa czy coś ale już mam dosyć tych szram i zadrapać na dłoniach i nogach .. już nic nie wspomne o czesaniu ! Mruczy wszystko ładnie pięknie i nagle cap ! ... i już mam całą rękę a nowo podrapaną ! czy wasze koty tez sie tak zachowują ? ..





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-22 13:04 przez choccolate.

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:33:20

przez całe życie miałam koty i powiem ci, że każdy ma inny charakter. Ale jak na mnie twoja kiciunia ma po prostu deprechę. Moj znajomy miał kota, który przez cały czas siedział w mieszkaniu i zaczął się zachowywać podobnie. W dodatku znajomy na korytarzu miałściany oklejone czyms jak wykładzina - to mialo zatrzymywać dźwięk - znajomy pisał muzykę. Wykładzina była cemnogranatowa, a kot czarny. Wdrapywał się po piej i czekał, aż ktoś będzie szedł korytarzem iwtedy na niego skakał. Idziesz ciemnym korytarzem, a pod sufitem para oczu się świeci - masakra. Wredne to było, że nie powiem i w dodatku mściwe - odgonisz go, to on cię dogoni i odda. Był wykastrowany i td, więc niby ok. Jego właściciej wynajmował pokój mojej koleżance i zakazał im dokarmiania kota - bo jak się roztyje, to wyśle go na wieś. Koleżenka w ramach ratowania kota jednak go utuczyła, kocuro trafiło na wieś i - o cudo - uspokoiło się.

Po prostu koty mają dość obszerne "tereny łowieckie" ja czsem swoje znajdowałam na drugim końcu miasta - przypadkiem - spaceruję sobie a tu mój kocuro do mnie z krzaka wyskakuje. Chodzi o to, że koty źle znoszą ograniczoną przestrzeń. Koty mają różne charaktery - niektóre się z tym godzą, a niektóre wariują jak twoja kotka. Po prostu kup szelki i zabieraj ją na spacery

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:38:26

lać wrednego kocura i tyle !

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:42:51

na koty bicie nie pomaga
sama mam podobny problem z kotka, ona jak sie budzi, drapie sciany zeby zwrocic uwage na siebie, ale jeszcze nie mam na nia pomyslu

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:43:27

Cytat
diana10
lać wrednego kocura i tyle !

szkoda,ze ciebie nie ma kto teraz lać po łbie ..przydało by się ;D

i tyle...

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:44:43

Cytat
diana10
lać wrednego kocura i tyle !

bicie tu nic nie da ..

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:46:19

Cytat
diana10
lać wrednego kocura i tyle !
Ciebie lano jak byłaś wrednym bachorem ? współczuję Twoim zwierzętom o ile je masz, a jeśli nie to przyszłym..

ja też proponuję dla niej szeleczki i na spacerek :) moje kotki tak odreagowują :D albo wpuść ją np na strych - jeśli masz ;D niech się pobawi bo może mieszkanie się jej już znudziło

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:47:03

do weterynarza moze !

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:47:48

ten kot jest zajebisty ;d
aa nie martw się, przejdzie mu, mój też miewa takie odpały, mruczy, łasi się a tu nagle wbija zębiska! pora godowa się zbliża ! ;]

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:50:34

Cytat
beatriz
Cytat
diana10
lać wrednego kocura i tyle !

szkoda,ze ciebie nie ma kto teraz lać po łbie ..przydało by się ;D

i tyle...

lanie po łbie nic nie da
ona ma tam tylko DIANE :D:D:D

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:51:16

W sumie moja kotka też się tak zachowuje, drapie ściany, rzuca się na mnie, drapie, gryzie, kopie nogami, wszędzie wchodzi i zrzuca rzeczy.

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:51:21

Cytat
black_meggie
ten kot jest zajebisty ;d
aa nie martw się, przejdzie mu, mój też miewa takie odpały, mruczy, łasi się a tu nagle wbija zębiska! pora godowa się zbliża ! ;]

Może masz racje ;) . Najgorsze jest to że potrafi gonić mnie przez cały dom , tłumaczę jej i mówię uspokój sie czy coś ale ona swoje nie odpuści do puki nie ugryzie ;/ ale teraz np. bardzo grzeczna leży sobie na łóżku i mruczy ;)

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:53:08

nie bij kotka
taka wariacja to oznaka burzy hormonów
dojrzewa zwierz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-21 22:55 przez orijanna.

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:54:59

Mam kociaki też, i wiadomo, że każdy kot jest trochę nienormalny. Moja kocica ma manię prześladowczą... cały czas myśli, że ktoś na nią poluje w domu i jak wbiegłam do pokoju w obcasach bo się spieszyłam, to mi ze strachu przez okno z pierwszego piętra wyskoczyła.. chociaż nigdy krzywda jej sie nie dzieje, miski pełne, zabawki i pełno czasu poświęcanego.

U twojej to jakieś nie wiem, rozładowywanie furii - moja jak jej się coś nie podoba to leje gdzie popadnie (łóżka, ubrania)

zły kocur .

21 sty 2011 - 22:56:06

ponoć persy są wredne ;P Moja kumpela też ma i kiedyś była z nim za krótko na dworze co mu sie nie spodobało i wszedł jej do pokoju i zsikał się na dywan z pełną premedytacją:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebuje pomocy- moja psinka