Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 1/5

przetrwać sylwestra.....

28 gru 2010 - 11:30:50

Ja by nigdy nie zostawiła psa samego na noc w Sylwestra. Najlepiej żebyś kupiłam u weterynarza tabletki na uspokojenie i zostawiła go z kimś. Co mu takie radio albo tv pomogą? Żadne rozwiązanie. Szkoda tylko psa.

przetrwać sylwestra.....

28 gru 2010 - 11:32:40

NIE ZOSTAWIAJ GO W DOMU!!!!!!....PRZECZYTAJ UWAŻNIE....!!!
Dla zwierząt okres sylwestra jest najgorszy, panicznie boją się wybuchów. Traktują to coś co zagraża ich życiu. Nie można zostawiać Psa samego w zamkniętym mieszkaniu i liczyć na to "może nie będzie się bał, może będzie..." itd. Pomyśl gdyby Ciebie ktoś zostawił w zamkniętym pomieszczeniu i byś się strasznie bała...to jest tak samo. Pies sobie nie radzi, może się załatwić na podłodze czy poniszczyć meble aby się gdzieś ukryć! Proponuje iść do weterynarza i zakupić tabletki dla zwierząt ( uspokajające ) po których zwierze łagodnie lub całkowicie bez stresowo przeżywa okres sylwestra :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

przetrwać sylwestra.....

28 gru 2010 - 11:37:29

w zoologicznym kup tabletki są takie specjalne moje psy setery chowią się pod kołdrą przytuleni do moich rodziców

przetrwać sylwestra.....

28 gru 2010 - 11:38:04

można podać psiakowi specjalne tabletki uspokajające, duzo ludzi tak robi. mimo wszystko lepiej , żeby nie zostawał sam

przetrwać sylwestra.....

28 gru 2010 - 11:47:50

Cytat
kiciaaa
NIE ZOSTAWIAJ GO W DOMU!!!!!!....PRZECZYTAJ UWAŻNIE....!!!
Dla zwierząt okres sylwestra jest najgorszy, panicznie boją się wybuchów. Traktują to coś co zagraża ich życiu. Nie można zostawiać Psa samego w zamkniętym mieszkaniu i liczyć na to "może nie będzie się bał, może będzie..." itd. Pomyśl gdyby Ciebie ktoś zostawił w zamkniętym pomieszczeniu i byś się strasznie bała...to jest tak samo. Pies sobie nie radzi, może się załatwić na podłodze czy poniszczyć meble aby się gdzieś ukryć! Proponuje iść do weterynarza i zakupić tabletki dla zwierząt ( uspokajające ) po których zwierze łagodnie lub całkowicie bez stresowo przeżywa okres sylwestra :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nie podam mu żadnych tabletek,cholera wie jak jego organizm na to zareaguje ,będzie sam ,otłumaniony tabletkami. Kto wie co mogło by z tego wyniknąć.

Rozmawialiśmy własnie z chłopakiem i podjęliśmy decyzje że zostajemy w domu ,co roku gdzieś łazimy to nic się nie stanie jak tego sylwestra spędzimy w domu ze zwierzakami,które napewno będą nam za to wdzięczne ;);) i jeszcze raz dziękuję za pomoc

przetrwać sylwestra.....

28 gru 2010 - 12:12:19

Właśnie zrobili grupę na facebooku żeby ze względu na sylwestra nie kupować petard. Ręce mi opadły. Najpierw "nie jem karpia", teraz to, a później będzie "nie jem jajka na Wielkanoc" i "nie palę marzanny". Miałam psa i nigdy nie było z nim problemu - nie potrzebował leków, a nawet na dwór wychodził, ALE to zależy od zwierzęcia. Jednak gdybym miała znowu psa, i by się bał to na pewno zostałabym z nim w domu i przeniosła legowisko z całym majdanem do pomieszczenia gdzie nie ma okien (np. łazienka). A gdyby to była sytuacja kryzysowa to wtedy leki. Bo dla mnie bzdurą jest żeby nie kupować fajerwerków. Co to za sylwester? Jeśli się potrafi zadbać o zwierzaka to nie ma problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torturował kociaka