Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

magazyn niechcianych prezentów

25 gru 2010 - 23:19:17

i dlatego wolę zwierzęta od ludzi...

magazyn niechcianych prezentów

25 gru 2010 - 23:23:04

Każdy ma serce i sumienie talkie jakie ma..
Ja czytając te opowiadania płakałam jak bóbr.. ryczałam i zastanawiałam się dlaczego ludzie są tak bezmyślni, dlaczego skazują żywe istotki na takie okrucieństwo, dlaczego...
postanowiłam podzielić się z wami tymi smutnymi opowiadaniami, żeby każdy w tym szczególnym okresie Bożego Narodzenia mógł choć przez chwile zastanowić się...
Niestety nie do każdego dociera przesłanie tych opowieści, wola cieszyć się ze swoich prezentów ciuchowych, kosmetykowych, biżuteryjnych.. i nie zawracać sobie głowy zbędnym, niekoniecznie radosnymi i długimi historiami.
Jednak są osoby, które zrozumiały idee tych opowieści, za to wam serdecznie dziękuje.

magazyn niechcianych prezentów

25 gru 2010 - 23:25:33

Cytat
Apulejusz
Każdy ma serce i sumienie talkie jakie ma..
Ja czytając te opowiadania płakałam jak bóbr.. ryczałam i zastanawiałam się dlaczego ludzie są tak bezmyślni, dlaczego skazują żywe istotki na takie okrucieństwo, dlaczego...
postanowiłam podzielić się z wami tymi smutnymi opowiadaniami, żeby każdy w tym szczególnym okresie Bożego Narodzenia mógł choć przez chwile zastanowić się...
Niestety nie do każdego dociera przesłanie tych opowieści, wola cieszyć się ze swoich prezentów ciuchowych, kosmetykowych, biżuteryjnych.. i nie zawracać sobie głowy zbędnym, niekoniecznie radosnymi i długimi historiami.
Jednak są osoby, które zrozumiały idee tych opowieści, za to wam serdecznie dziękuje.



a Ty nie masz za co,
powinno być odwrotnie, my powinnyśmy dziękować Tobie,
a nie wypinać się zadem, bo komuś się 'nie chce' -_-
taka prosta czynność, jak może się 'nie chcieć' :|


-czasem pociesza mnie tylko to,
że dobrych ludzi na świecie też jest sporo ;)

magazyn niechcianych prezentów

25 gru 2010 - 23:42:40

wlasnie dlatego przygarnelam z ulicy 2lata temu moja teraz juz 2.5 roczną sunie. bo patrzyla na mnie tymi ogromnymi slepiami w taki sposob ze serce mi sie scisnelo. przygarnelam ją nie mialam serca tak zostawic w temperaturze -15stopni. kiedy sie okazalo u weterynarza ze ma pol roku to bylam w szoku , jjak mozna tak mlodfego psa poprostu wyrzucic za drzwi w mróz...

magazyn niechcianych prezentów

25 gru 2010 - 23:51:42

boże, rycze i nie moge przestac... nie wiem jak ludzie mogą byc tak beznadziejni, przypomniało mi się jak ktoś rok temu otruł mi psa :((. aż pojde na dwór przytulić nero :(

magazyn niechcianych prezentów

25 gru 2010 - 23:56:07

wzruszające, niestety to prawda tak jak napisałaś w tym poście, w dzisiejszych czasach
schroniska są przepełnione i to aż smutne, że tyle zwierzaków cierpi, że odebrano im radość, ciepło, miłość...

magazyn niechcianych prezentów

26 gru 2010 - 14:51:46

Cytat
kaam_



-czasem pociesza mnie tylko to,
że dobrych ludzi na świecie też jest sporo ;)[/color]

niestety zdecydowanie za mało:-(

magazyn niechcianych prezentów

30 sty 2022 - 12:41:40

Mi akurat magazyny najczęściej kojarzą się z kwestią gdzie przechowujemy nasze rzeczy i wiem, że są również fajne rozwiązania w tym zakresie. O jednym z nich napisano na stronie https://tvs.pl/informacje/boksy-typu-self-storage-katowice-i-okolice/ i jak najbardziej fajnie jest o nim przeczytać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczeniaki pilnie do adopcji jest ich bardzo dużo