Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:01:32

Proponuje podzwonic po lokalnych weterynarzach.Predzej czy pozniej trafi do ktoregos z nich. To jest raczej najprostsza metoda, po drugie jesli bylby w schronisku i mial 'czip' odrazu by do Ciebie dzwonili.
No nic, oby sie znalazl CALY I ZDROWY.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:02:03

Cytat
Niczka90
A co do Kotusi mojej, to ona właśnie była taką perełką... Uratowałam ją i jej `brata` od utopienia, bo facet, którego kotka się okociła chciał je utopić;/ Kota oddaliśmy sąsiadowi, a ona była z nami 13 lat... Spała zawsze ze mną, kiedy zdarzyło mi się płakać zlizywała mi łzy z policzków nawet, siedziała na biurku, kiedy odrabiałam lekcje:( Bardzo mi jej brakuje.
No to wszystko jasne. Moja kocia perełka też była przybłędką [; Nigdy wcześniej ani nigdy później nie miałam już tak mądrego kota,a kotów miałam naprawdę sporo.

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:09:18

nie martw się, znajdzie się - chociaż na pewno nie sam, musisz działać..

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:13:08

Cytat
matra
No to wszystko jasne. Moja kocia perełka też była przybłędką [; Nigdy wcześniej ani nigdy później nie miałam już tak mądrego kota,a kotów miałam naprawdę sporo.

Ten obecny jest moim drugim, dostałam go od chłopaka na urodziny, a on z kolei dostał go od kolegów z pracy którzy go zabrali `z ulicy`.
Więc właściwie też przybłęda:)
Na początku zachowywał się jak szalony, teraz jest już trochę lepiej, ale taka kocia natura, że co jakiś czas musi poszaleć:D

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:16:32

Mam nadzieję, że się znajdzie :(

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:23:28

Właśnie dlatego mój pies ma długą smycz :-) ale mam nadzieję że psiak się odnajdzie!

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:23:42

Podbijam i mam nadzieję że się znajdzie ; (

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:27:56

ja tez wiem, co to za uczucie :( podbijam

Zaginął mi pies;(

23 gru 2010 - 23:36:41

Podbijam ! Oby sie znalazl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piesek- ciagle liże