Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

52 minut temu

sprawdzony stomatolog

56 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 22:04:49

Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

skro masz potrzebe dawac na dzieci to kto Ci broni,, czesc ludzi woli oddac na zwierzaki i nikomu nic do tego, a na marginesie, co zrobilas dla biednych dzieciakow?

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:03:54

Cytat
martischa
Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

no masz rację ja nie podzielam Twojego zdania. Od pomocy ludziom są opieki społeczne a także wiele wiele innych fundacji. Poza tym każdy wydaje kasę na co chce. Może jestem wyrodną suką ale mi bardziej żal jest zwierząt niż ludzi. Z takich ludzi niejednokrotnie wyrastają bestie, które później znęcają się nad zwierzętani o czym ostatnio coraz częściej słychać!


ale żeby nie było w pajacyka klikam :)



podzielam w 10000000000000000000%

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:09:32

hej,podaj link na pw

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:12:48

Cytat
martischa
Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

no masz rację ja nie podzielam Twojego zdania. Od pomocy ludziom są opieki społeczne a także wiele wiele innych fundacji. Poza tym każdy wydaje kasę na co chce. Może jestem wyrodną suką ale mi bardziej żal jest zwierząt niż ludzi. Z takich ludzi niejednokrotnie wyrastają bestie, które później znęcają się nad zwierzętani o czym ostatnio coraz częściej słychać!


ale żeby nie było w pajacyka klikam :)

Martischa ja myslę dokładnie tak samo. bardziej mi żal zwierząt, to nie ich wina że niektórzy ,,ludzie" to bestie

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:15:50

a ja po prostu uratowalam zycie jednemu kociakowi. teraz ma jedzenia pod dostatkiem! :)

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:20:16

To apropo rumunów ,romów i innych "czekoladowych" nacji to koleżanka mi opowiedziała,że na przystanku stała i przyczepiła sie do niej własnie romska(czy inna) kobieta z dzieckiem i prosiła o pieniądze na mleko czy na bułke.... to ona mówi ,że nie ma aktualnie przy sobie torby ani portfela ( bo odprowadzała kogoś ) i czekając z tą znajomą kupiły sobie po zapiekance.( której jeszcze nie zdąrzyła nawet ugryść)... i moja koleżanka oddała ją dla dziecka... to ta kobieta sie popatrzyła..zawachała przez chwile no i wzieła tę zapiekankę i tak stoją ... wsiadła do autobusu i ta koleżanka dzwoni do niej za 20 sekund i mówi,ze widzi tą rumunke która wyrzuca do śmieci tą zapiekanke!@@!!!!!!!!! i gada przez komórkę.
JA jestem wraźliwa na dzieci i w ogóle ale tych dzieci mi nie szkoda w ogóle!!

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:23:34

Kochana wyślij mi linka do tych obiadków. Z przyjemnością nie raz coś kupię!

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:34:39

ja jestem chętna, prześlij proszę! :)

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 23:37:01

Poprosze linka.
Ja klikam i na zwierzatka i na ludzi(przeciez tez sa zwierzetami:P)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kociak w strasznym stanie :(((((