Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 17:40:57

dzieki mam nadzieje ze cos ruszy, wiem ze swieta, wiem e zimno ale na boga co z tymi zwierzetami ! sama robie w dwoch schroniskach wiem ze tam nie jest rozowo,nie mam casu nawet dla siebie bo tylko ogloszenia i ogloszenia

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 17:45:36

boże co się dzieje na tym świecie ................

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 17:46:39

mam nadzieje ze ktos sie znajdzie, ja niestety n8ie moge bo mam alergie

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 17:51:59

nie pomogę, nie lubię kotów, boję się ich ;pp
więc jedynie podbijam ;p

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 17:56:59

na miau.pl pisałaś już? i niestety nie pamiętam, ale jak ze świętokrzyskiego jesteś, to powinnaś wiedzieć - jest tam fundacja w Kielcach jakaś zajmująca się kotami,ale już nie pamiętam nazwy.. może oni by mogli jakoś pomóc?

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:00:38

bardzo podobna do mojej córeczki. niech ją ktoś przygarnie

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:01:50

ja niestety mam już trzy kotki...

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:06:06

taki sam słodziaszek jak moja. :)
ja bym wziela ale ja z torunia no i w sumie mam juz jedną pociechę (mama o większej ilosci nie chce slyszec niestety)

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:06:52

Cytat
matra
na miau.pl pisałaś już? i niestety nie pamiętam, ale jak ze świętokrzyskiego jesteś, to powinnaś wiedzieć - jest tam fundacja w Kielcach jakaś zajmująca się kotami,ale już nie pamiętam nazwy.. może oni by mogli jakoś pomóc?

na miau nie pisalam, bo to dokladnie to samo co dogo wiec na dom moge czekac i czekac tyle samo zrobie sama. czyli ogloszenia. co do swietokrzyskiego, oni maja tyle swojej roboty ze szkoda gadacm, jest toz i jest śtoz ale sami sa zapsieni i zakocieni, a ludzie sa na tyle bezmyslni ze nie wyrzucaja non stop jakies zwierzaki, oni zrobia dokladnie to samo co ja, ogloszenia.

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:08:23

identyczny ten kotek jak moj, ktory mi zginol jakis czas temu. tez byla w ciazy... wabila sie ROBAL :) ...ale ja z wielkopolski, wiec raczej nie jest moja..:(

mam nadzieje ze znajdzie fajniutki domek!!!

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:10:22

Jestem z wielopolski,chetnie bym wziela alee daleko.

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:12:48

wystaw na portale tj szerlok , top ogloszenia czy olx na pewno ktos sie znajdzie.Ja sama jestem ze swietokrzyskiego i znalazlam dom dla 6 szczeniakow kundelkow duzych.Sa jeszcze dobrzy wyrozumialui ludzie na tym swiecie;] trzymam kciuki.

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:16:17

no jak na zlosc , to moje województwo jest straszne:( nikt nie chce pomoc, kazdy wszystko olewa, zacofanie totlane. moglabym poszukac kogos z transportem ale koszty moga wyjsc spore (za paliwo) choc sama bylam 2 razy w poznaniu z psami do adocpji. gdyby byla ladniejsza pogoda mozna by jechac:)

Cytat
olciax123
wystaw na portale tj szerlok , top ogloszenia czy olx na pewno ktos sie znajdzie.Ja sama jestem ze swietokrzyskiego i znalazlam dom dla 6 szczeniakow kundelkow duzych.Sa jeszcze dobrzy wyrozumialui ludzie na tym swiecie;] trzymam kciuki.

kicia jest na morusku, cafeanimal, adopcjakota, szerllok, gumtree, olx i nic:(
i na lokalnej stronie z ogloszeniami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:19 przez vega17.

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:21:13

szkoda ze nie lubelskie bo bym wziela...

Ma tydzień na znalezienie domu !!!

18 gru 2010 - 18:26:16

Podbijam i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto ją przygarnie i się nią zaopiekuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

transport zwierząt