Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 12:44:18

Przepraszam za błedzy śpieszyłam się ;)

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 12:44:30

hahaha też mam kota dachowca i też tak rozrabiał jak był mały ale teraz jak mam go 3 lata to spokojny hehe poprostu musisz przeczekac baw sie z nim jak najwiecej zeby na zabawe z toba tracil energie a nie na niszczenie sprzetów :D albo wypuszczaj na dwór (jak masz ogród) niech tam sie wyszaleje a do domu wpuszczaj zeby spał i jadł :D

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 12:52:09

ja też mam taki sam problem z moją kotką... wszędzie skacze, jest agresywna, drapie, ale dowiedziałam sie od weterynarza, że kotek w ten sposób zwraca na siebie moją uwagę... i rzeczywiście jak poświęcam jej dużo czasu, bawie się z nią, przytulam to stała sie trochę spokojniejsza, ale też jak zaczepiam ją gdy ona chce mieć wreszcie święty spokój to znowu zaczyna wariować..

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 12:52:47

To normalne. Mój ma 1,5 roku i jak go złapie taka głupawa to biega nawet kilka godzin i broi. Trzeba się przyzwyczaić i przeczekać... ;)

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 12:54:19

Cytat
NATTALIE111
sunrise87 - poprosiłaś o konkretne porady , w swojej wypowiedzi podałam Ci linka do "kociego świata" pisałam że możesz tam napisac i poprosić o poradę ,tam są dwie sympatyczne Panie ,które napewno nie pozostawia Cię obojętnie bez pomocy. Napisz zasięgnij u nich porady one specjalizują się w różnych kocich przypadkach mają ogronmą wiedzę na ten temat. Ja osobiście napisałam Ci co myślę ,jeśli Ci coś uświadomiłam jest mi bardzo miło -bo to miała być krytyka konstruktywna a nie złośliwości.Nie bedę Ci radzić bo nie uwarzam się za specjalistę ,mogła bym udzielać podrad na temat gadów lub psów ale koty mają inną naturę i psychikę dlatego poleciłam Ci w swojej wypowiedzi kogoś kto jest przezemnie osobiście sprawdzony i choć ja jestem z Wrocławia a one z pod Warszawy nawej znamy się osobiscie , uwarzam że są sprawdzanymi osobamy z odpowiedznią wiedzą wiec nie jest to Pani x czy y ,która ma czy miała kiedys kota i na jej podstawie ocenia wszystkie są to naprawde komtetentne osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem a przy tym są bardzo oddane i wcale sie nie wywyższają są skromne nie traktują nikogo z góry można powiedzieć że czasaem wyczówa się w ich rozmowah nawet nieśmiałość ale wiedzę mają olbrzymią .

Wiesz co mnie jeszcze boli? To ze ona bedzie mimo wszystko charakterna a ja planuje w nastepnym roku zajsc w ciaze... co jak urodze dziecko a kot bedzie mial jakies watpliwosci co do dziecka? Rzuci sie na nie czy cos?

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 23:10:17

Zadaj to pytanie specjaliście dałam Ci namiary ale skoro masz takie plany po co wogóle brałaś zwierzę ?

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 23:12:49

Mysle, ze jak bys wziela drugiego kota to by bylo lepiej, bo swoja energie przenioslaby na towarzysza i to z nim by sie bawila

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 23:17:12

To nie ma znaczenia czasem czy to pers czy dachowiec, każdy kot ma swój charakter. A Twoja kotka zajmuje się telewizorem i kwiatkami, bo może nie ma kto się z nią bawić? Mój kot też lubi sobie pogrzebać w kwiatku, jednego zniszczył, ale skoro sprawiało mu to tyle radości... Nie wyrzucaj jej w środku zimy!!

Wstrętny kot!!!

17 gru 2010 - 23:19:08

Musisz koniecznie sobie sprawić psa żeby poskromił twojego kotka i nauczył moresu. Mam takiego w domu, mogę ci pożyczyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

URWALI PSU GLOWE PODPISZ PETYCJE O KARE DLA BANDZIOROW