Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

32 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:15:14

Witajcie ;-)
Od wczoraj jestem posiadaczka przeslicznej suni rasy LEONBERGER,moje pytanie dotyczy wystaw,pokazow itp itd wszystkiego co dotyczy psow rasowych.
Kiedy i gdzie sa najblizsze wystawy szczeniat-z tego co juz przeczytalam w internecie wystawia sie szczeniaczki od 6-9miesiecy-klasa mlodzikow-moja ma 3 miesiace ;-)
Chcialbym z sunia zaczac chodzin na wystawy ale nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac ;-)
Bede wdzieczna wszystkim osobom,ktore wystawiaja swoje pieseczki o pokierowanie mnie i o porady ;-)
Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:18:03

współpracuj z hodowcą- z tego co pamiętam w poprzednim wątku pisałaś, że to pani- ona Ci pomoże przygotować suczkę do wystaw, powie gdzie kiedy jaka się odbywa i po kolei co masz wszystko robić:)

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:26:26

odwiedź związek kynologiczny - tam się dowiesz wszystkiego
osobiście odradzam męczenie psa w ten sposób jeśli nie prowadzi się hodowli - czyli nie robi tego dla pieniędzy.
Ja ze swoja pojechałam raz i jak zobaczyłam jak zachowują się ci zidiociali właściciele i jak męczą te psy - powiedziałam sobie nigdy więcej(oczywiście nie uważam,że każdy, kto jeździ na wystawy to kretyn, ale z tego co ja widziałam to była ich większość).
Psy muszą chodzić jak po sznurku, biegać, pokazywać zęby etc - psy ton ie lalki i nie powinno się ich na wystawy wozić dla własnego widzimisię. Dla zarobku - to trochę inna sprawa,ale tu trzeba mieć hodowlę.

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:28:19

Tak jedyne co mi powiedziala to,ze w zwiazku musze zalatwic sobie sama rodowod psa i wystawa we Wroclawiu jest we wrzesniu ;-)a we wrzesniu sunka skonczy juz rok;-)Jka dlugo czeka sie na wyrobienie rodowodu???
Czy trzeba zachipowac pieska???
Czy za nim sie wystawi pieska to trzeba chodzic na szkolenia???
czy trzeba robic testy psychologiczne przed kazda wystawa???
Nigdy nie mialam pieska z rodowodem i nigdy sie nieinteresowalam wystawami...ale jak wlascicielka suni powiedziala,ze sunia wybrana przez moje dzieci ma szanse tylko na braz...to chce pokazac,mze moze sie pomylila???i utrzec trozke noska????choc jako hodowca pewnie sie zna???
A wy co myslicie o tym???

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:29:24

Cytat
beatrx
współpracuj z hodowcą- z tego co pamiętam w poprzednim wątku pisałaś, że to pani- ona Ci pomoże przygotować suczkę do wystaw, powie gdzie kiedy jaka się odbywa i po kolei co masz wszystko robić:)
to raz.
dwa - związek kynologiczny w Twojej okolicy
trzy - forum kynologiczne
cztery - forum o leonbergerach ew/ molosach.

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:33:18

Ja wspolpracowalam z kobieta u ktorej kupilam mojego pieska. wygral 3 zlote medale. zazwyczaj w katowicach w spodku odbywaja sie takie wystawy i wlasnie tam jezdzilam. Pozniej doszlam do wniosku ze psa kupilam dla siebie a nie dla wystaw i skonczylam z tym bo moj piesek strasznie sie trząsł byl wystraszony serduszko mu waliło az bylo mi go strasznie szkoda

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:33:48

Cytat
matylda_jasmin
odwiedź związek kynologiczny - tam się dowiesz wszystkiego
osobiście odradzam męczenie psa w ten sposób jeśli nie prowadzi się hodowli - czyli nie robi tego dla pieniędzy.
Ja ze swoja pojechałam raz i jak zobaczyłam jak zachowują się ci zidiociali właściciele i jak męczą te psy - powiedziałam sobie nigdy więcej(oczywiście nie uważam,że każdy, kto jeździ na wystawy to kretyn, ale z tego co ja widziałam to była ich większość).
Psy muszą chodzić jak po sznurku, biegać, pokazywać zęby etc - psy ton ie lalki i nie powinno się ich na wystawy wozić dla własnego widzimisię. Dla zarobku - to trochę inna sprawa,ale tu trzeba mieć hodowlę.

że tak powiem podpisuje się pod tym rękami i nogami:)

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:36:03

Ja pieska kupilam nie po to zeby go stresowac a dla siebie i dzieci...dzieci i siebie ;-)Jak ma tak przezywac,stresowac sie to faktycznie bez sensu ;-(((szkoda tylko psinki ;-)))

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:40:23

Cytat
Kleo0312
Ja pieska kupilam nie po to zeby go stresowac a dla siebie i dzieci...dzieci i siebie ;-)Jak ma tak przezywac,stresowac sie to faktycznie bez sensu ;-(((szkoda tylko psinki ;-)))

dokładnie, kochana. A medal to mu możesz sama zrobić - nawet ze złota;-) Choć taki z kotleta pewnie bardziej by mu się spodobał;-)

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

15 gru 2010 - 15:57:48

i dobrze robisz, rodowód to przecież nie jest od razu przymus do chodzenia na wystawy, to ma być potwierdzenie czystości rasy i tego, że Ty jesteś pewna że masz rasowego pieska itp. No ale niestety jest bardzo wielu ludzi, którzy uważają, że rodowód to świstek do szpanowania na wstawach. I zgadzam się z Matyldą - zrób mu medal z kotleta i puchar z karmą hehe

PSY Z RODOWODEM-WYSTAWY

19 gru 2010 - 16:29:52

mozesz wystawic szczeniaki na kazdej dowolnej wystawie.bo w rasie wystawia sie :babiki, mlodziez,klasa posrednia,klasa otwarta i weterani.wystawy sa caly czas w Polsce tylko w kazdym miescie w innym czasie,mniej wiecej co roku w kazdym miescie.wejdz na strone zwiazku kynologicznego i tam beda informacje o wystawach.za wystawienie psa oczywiscie sie placi.ok 50-70 zl. roznie to bywa.wiem ze w wiosne wystawa bedzie w czestochowie bo sama bede tam pracowac,takze zapraszam:) i zycze powodzenia!:)sedziowie zwracaja tez uwage na wlasciciela w jaki sposob prowadzi psa,czy radzi sobie z nim czy nie wie co robic i wprowadza zamieszanie:)nie ma sie czego bac,atmosfery wystaw sa fajne:)pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okrucieństwo wobec zwierząt wejdz