Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

17 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowy dom dla labladorka

13 gru 2010 - 19:42:25

Hey Kobitki
Proszę pomóżcie mi znaleźć dom dla ślicznej czarnej labladorki. Piesek jest zdrowy, łagodny, grzeczny, czysty, wychowany z dziećmi. Oddaje go znajoma gdyż musi wyjechać za granicę do pracy same wiecie jak to jest w dzisiejszych czasach. Bardzo chciałabym by sunia trafiła w dobre ręce i żyła w szczęściu a nie przywiązana łańcuchem do budy. Sama bym go przygarnęła ale mam jednego psa a mieszkam w bloku :( :(
Ja jestem z Radomia (mazowieckie)
Proszę was Kobitki pomóżcie mi





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-13 20:23 przez olusss1990.

Nowy dom dla labladorka

14 gru 2010 - 08:38:36

Biedaczek, moze ogłoszenia na innych portalach daj.Sliczny pies ,powinno nie byc problemu z oddaniem go w dobre rece

Nowy dom dla labladorka

14 gru 2010 - 08:43:48

Napisz o piesku na forum dogomania, tam jest dział adopcyjny.

Nowy dom dla labladorka

14 gru 2010 - 10:24:48

Cytat
Tubbi
Napisz o piesku na forum dogomania, tam jest dział adopcyjny.

własnie,moze sa fora miłsników labladorow,tam tez napisz

Nowy dom dla labladorka

14 gru 2010 - 19:17:45

http://www.fundacjagoldenom.fora.pl/ tu jest forum o labkach, ale jesli mam byc szzcera, to zrob kilka ogloszen na roznych stronach morusek.pl, cafeanimal.pl, alegratka.pl, gumtree.pl , szerlok.pl, tylko przy rozmowie pytaj czy pies do domu czy na podwrko. czesto ludzie biora labka do budy bo duzy, a ten pies nie nadaje sie do budy, aa i nalegaj na sterylizacje lub postarajcie sie chociaz podpisac umowe z przyszlym wlascicielem, rozni ludzie nawet ci nieodpowiedzialni chca psa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nakarmione!