Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dokładnie tak jak mówi mrgirl20 poszukaj na necie adresów hodowli, podzwoń popytaj, i możesz wziąć pieska niewystawowego - one zdecydowanie mniej kosztują a to dlatego bo mają jakąś wadę np. zgryzu, czy nie taką długość włosa itp - ale o tym wszystkim dobry hodowca informuje i mówi co jak i dlaczego :) Powodzenia.

U mnie w mieście jest gościu co hoduje Leonbergery, hodowla "Zacisze nad Olzą", ale ja jestem z Cieszyna więc to nie dolny śląsk hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-13 13:44 przez martischa.

napisałam do 4 czy 5 hodowli maile, o wszystko zapytałam, też o możliwość kupna na raty, ceny wystawowych i nie, hmm zaraz zapisze sobie Twoje gg i jak ktoś odpisze dam znać, zaraz podam Ci link do jednej hodowli, do której trzeba dzwonic, bo nie podali maili, wiec to musisz sama załatwic :)

Hej.
Dziekuje WAM wszystkim za wszelka pomoc ;-)
Juz znalazlam LEONBERGERA z rodowodem w okazyjnej cenie i Pani zgodzila mi rozlozyc na raty ;-)Mieszkamy parwie obok siebie :-)
Dzieczki beda mialy prezencik pod choinke :-))))
Ciesze sie baaaaaaaaaaardzo jak male dziecko hehehee
Czy ktoras z Was ma moze LEONBERGERA???
Nigdy nie mialam pieska z rodowodem i nie wiem co z takowym robic...na co zwracac uwage??? jak zywic itp itd

podbijam, może ktoś ma coś do powiedzenia :))
wrzuć fotki jak dostaniesz juz go :D

No to powodzenia, gratuluję. Ja myślę,że hodowca Ci wszystko powie co i jak. Poszperaj na necie i poczytaj o tej rasie co i jak. Ale w sumie wiesz o każdego psa powinno się dbać tak samo nie ważne czy rasowy czy kundelek. :)

Cytat
AskaPM
Cytat
Kleo0312
Czym sie rozni bez z metryczka a bez metryczki ale po rodowowdowych rodzicach???
Znalazlam ciekawe ogloszenie o sczzeniakach LEONBERGER za 800zl bez rodowodu ale rodzice sa z rodowodem...
Mam psa z pseudo hodowli dałam za niego 400zł jest piękny, rodzice niby z rodowodem a pies boi się ludzi i jest agresywny. To jest dopiero mieszanka. No ale co nie poczytałam nie znałam się, takiego mam i takiego kocham, teraz bym nie poszła na targ po psa.

no wlasnie teraz bedzie coraz wiecej takich ludzi, niestety ja tez mam psa z takiej "hodowli" bylo to 4 lata temu, nie znalam sie zupelnie na tym ,a teraz moj pies husky zamiast byc lagodny jak baranek chodzi i gryzie,na szczescie nas nie:) ale nie zachowuje sie jak przedstawiciel rasy, on tylko wyglada jak oni nic poza tym

Od dzisiaj mam wspaniala sunie LEONBERGER;-)Jest tak slodka,ze schruac ja od razu bez przypraw ;-)Dzieciaczki moje sa w niej zakochane ;-)))MELA urodzila sie 17 wrzesnia 2010r. a juz jest jak maly niedzwiadek ;-)jest slodka,kochana i przylepka ;-)mam nadzieje,ze juz taka zostanie na zawsze ;-)
na razie mam tylko to zdjecie ;-) jutro zrobie-bynajmniej siepotsram i wkelje zdjecia " malej" Meli ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-14 19:17 przez basia1973ada.

boskie są szczeniaczki :D
dawaj nowe foty :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-15 13:59 przez mgirl20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy dom dla labladorka