Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:00:16

zobacie jakie to słodkie a zarazem smutne słodkie kotki ale podpis smutny jak widze takie małe kotki chętnie bym przytuliła eh szkoda że moja kotka już nie może mieć swoich dzieci a innych nie akceptuje. Tak chciałam sie z wami podzielić :P aa zdjęcie pochodzi ze strony kotburger.pl ;D


kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:02:32

wzruszyłam się mocno .........

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:15:55

Słodkie sa małe kotki ale jak podrosną są także słodkie mm kocham je ;D

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:18:38

słodkie są. moja się z miesiąc temu okociła mam aż 7 małych.! kolory świata.!

są cudne.! ;D

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:21:27

piękne:)

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:24:28

jestem ogólnie strasznie wrazliwą osobą a na krzywdę zwierząt..wzruszam się z byle powodu. ten obrazek, trochę mną wstrząsnął i nie moge pojac, ze sa ludzie na tym swiecie ktorzy robia takie rzeczy..

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:27:27

słodkie

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:28:59

znalazłam jeszcze pare znaczy tam jest ich mnóstwo heheh wszystkie koty sa piekne i takie kochane ;D ja z moim śpie i rozmawiam tule i uwielbiam sie z nim bawic i niekiedy go denerwowac ;D


niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:31:41

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-12 22:32 przez muffin1.

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:41:30

1.tak pod tematykę pierwszego zdjęcia ...
a reszta ...;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-12 22:43 przez samisa.

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:47:23

hehe ale pierwsze smutne w życiu nie dałabym uśpić małego zdrowego kotka ani innego zwierzątka małego czy dużego... Gdyby był chory i lekarz by stwierdził że się meczy i umiera z bólem to wtedy z cięzkim bólem serca bym się na to zgodziła...

kotuś ;D

12 gru 2010 - 22:58:25

Cytat
muffin1
hehe ale pierwsze smutne w życiu nie dałabym uśpić małego zdrowego kotka ani innego zwierzątka małego czy dużego... Gdyby był chory i lekarz by stwierdził że się meczy i umiera z bólem to wtedy z cięzkim bólem serca bym się na to zgodziła...
Uśpienie to "pół biedy" ...
na wsiach do tej pory -gdy kotka urodzi - zostawia się jej jednego (albo wcale) a reszte się topi w wiaderku z wodą lub (co gorsze) zakopuje żywcem w ziemi żeby się udusiły...
Jak byłam mała i widziałam,ze sąsiadka zakopała kotki-jak tylko poszła do domu , weszłam do niej na pole i odkopałam je..niestety tylko jeden jeszcze żył..przyniosłam go do domu- ale nie udało sie go uratować...

Niestety ludzie mają to gdzieś i tak jest cały czas- nie wykastrują kotki- tylko pozwalają na taki rzeczy ..... proceder odbywa się kilka razy w roku ...
Na wsi to normalne - nikt nie kastruje psów/kotów- tylko zabija sie młode- zaraz po urodzeniu- chyba ,ze kotka sie schowa- to topi sie juz takie starsze.
Dla ludzi to normalne - i każdy chwali takie zachowanie.

Straszne...wiem ...

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

kotuś ;D

13 gru 2010 - 18:26:21

no wiem to jest straszne nie moge pojąć jak ludzie tak mogą ;/ po co ? idioci moje wszystki kotki to przybłędy jak przyjdzie to nie umiem zostawic go obojetnie no chyba że przyjdzie od sąsiada tak sobie :P to wtedy wiadomo że nie przygarne

kotuś ;D

14 gru 2010 - 18:03:39

do mnie już koty nie przychodzą .. ktoś otruł wszystkie koty w okolicy . Mojego też..miałam takiego ślicznego czarnucha...
Teraz mam nowego kotka i jest cały czas w domu-nie wychodzi wcale na podwórko- chyba,ze ze mną na smyczy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOWOFUNLAND LEONBERGER BERNARDYN CZY LABRADOR????[left][/left]