Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

57 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:27:12

Cytat
ann1710
Cytat
jagodova
proszę cię, nie miej psa. po twoich wypowiedziach widzę, że taka z ciebie 'miłośniczka' zwierząt jak ze mnie baletnica.

błagam cie nie wyjezdzaj ze swoimi mądrymi tekstami.
Nie wiesz jaka jestem, po prostu powiedzialam, ze nie chce ze schroniska, ale jak bd owczarek w schronisku to wezme

po tekście o owczarku bez rodowodu, widzę, że jesteś, bez obrazy - średnio rozsądna. albo po prostu nie znasz się na zwierzętach. będę wyjeżdżać z czym mi się żywnie podoba, to forum publiczne, więc licz się z tym, zanim cokolwiek napiszesz. a jak ci się nie podoba, to nie zakładaj tematów.
każdego psa można nauczyć ' od początku '. :] też mam owczarka niemieckiego, najpierw chciałam zaadoptować psinkę ze schroniska, ale szybko ktoś inny się nią zaopiekował. moją Keję przygarnęliśmy z moją rodziną od pewnego pana, który nie wysterylizował suki i miała ona szczeniaki.
poszukaj w schronisku, tam są naprawdę wspaniałe psy. mój następny pupil będzie na pewno pochodził stamtąd.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:27:37

marzy mi się owczarek niemiecki, póki co nie mam warunków, ale jak tylko bede miec wezme ze schroniska, i to odrazu 3 takie pieski :)

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:28:19

Cytat
jagodova
proszę cię, nie miej psa. po twoich wypowiedziach widzę, że taka z ciebie 'miłośniczka' zwierząt jak ze mnie baletnica.

popieram w 100%!!!!

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:28:23

Cytat
ann1710
Cytat
jagodova
proszę cię, nie miej psa. po twoich wypowiedziach widzę, że taka z ciebie 'miłośniczka' zwierząt jak ze mnie baletnica.

błagam cie nie wyjezdzaj ze swoimi mądrymi tekstami.
Nie wiesz jaka jestem, po prostu powiedzialam, ze nie chce ze schroniska, ale jak bd owczarek w schronisku to wezme

Nie chcesz psa ze schroniska , ale jak bedzie owczarek to wezme. Sama nie wiesz czego chcesz.
Zainwestuj w alarm a nie psa. Nienawidze ludzi ktorzy traktuja zwirzeta przedmiotowo. Pies potrzebny aby odpedzac złodzieji.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:31:52

Cytat
mira24
Cytat
ann1710
Cytat
jagodova
proszę cię, nie miej psa. po twoich wypowiedziach widzę, że taka z ciebie 'miłośniczka' zwierząt jak ze mnie baletnica.

błagam cie nie wyjezdzaj ze swoimi mądrymi tekstami.
Nie wiesz jaka jestem, po prostu powiedzialam, ze nie chce ze schroniska, ale jak bd owczarek w schronisku to wezme

Nie chcesz psa ze schroniska , ale jak bedzie owczarek to wezme. Sama nie wiesz czego chcesz.
Zainwestuj w alarm a nie psa. Nienawidze ludzi ktorzy traktuja zwirzeta przedmiotowo. Pies potrzebny aby odpedzac złodzieji.

i znowu w 100%popieram
dokładnie zainwestuj w alarm

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:32:02

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:32:14

Ja mam owczarka, którego kupiłam bo właściciela się sunią znudziła (miała 3 lata) - na moje wielkie szczęście :)
No i moja druga sunia sznaucer miniaturka - BIAŁE SZALEŃSTWO :)



OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:33:14

skorzystaj z podpowiedzi poprzedniej Szafowiczki mądrze radzi ----

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:34:27

Cytat
Alicja0707
dajcie spokój dziewczyny bo znowu zrobi się wątek obrończyń praw zwierząt i tylko szukacie zaczepki wszędzie ;/
jakikolwiek wątek o zwierzętach i się jakaś zadyma robi ;/.

Według Ciebie wszystkie powinnyśmy mieć prawa zwierząt w du***, tak?

To prawda, może jesteśmy trochę przewrażliwione ale tak to jest z osobami, które chcą jak najlepiej dla zwierząt.
Ja też poradzę - poszukaj w schronach; o dziwo co roku trafia do nich całkiem sporo psów w typie owczarka niemieckiego i samych rodowodowych owczarków...

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:35:07

Cytat
ann1710
Cytat
samisa
sama go będziesz tresować ?

tzn to nie jest tak, że chce go wykorzystywać :P
ja już w swojej karierze wytresowałam 5 psów i wszystkie sie maja super, jeden byl nawet na zawodach :)

jakich zawodach? gdzie te zawody się odbywały, kiedy i jak ma na imię ten pies?
Cytat
leia
Ja też poradzę - poszukaj w schronach; o dziwo co roku trafia do nich całkiem sporo psów w typie owczarka niemieckiego i samych rodowodowych owczarków...

nie o dziwo... po prostu z malutkiego szczeniaczka wyrasta duży wymagający ruchu, szkolenia, socjalizacji pies a większość ludzi sobie z nim nie radzi i dlatego oddaje. często są to także ofiary pseudohodowli, gdzie miał wyrosnąć owczarek a wyrósł pies ze złym kątowaniem czy klapniętymi uszami. a te rodowodowe to z gorszych hodowli, jednak one bardzo szybko znajdują nowy dom. prawdziwy hodowca nie pozwoli, zeby jego pies przebywał w schronisku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 17:39 przez beatrx.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:37:59

skorzystaj z podpowiedzi poprzedniej Szafowiczki bardzo mądrze radzi ---- Szafowiczki fiona113 ----

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:37:24

aha a tak poza tym sama mam owczarka bez rodowodu i taki z niego obrońca że jak poszliśmy do sklepu,zaczepiłam go smyczą o taki słupek,to jak stałam przy kasie to widziałam że podleciał do niego jakiś mały kundelek a ten się położył,skulił uszka i taka bida była ,nawet nie szczeknął,no nic poprostu.A jak ktoś puka do drzwi to szczeka tylko wtedy kiedy ktoś jest w domu,jak nikogo nie ma i się zapuka to żadnego odgłosu z siebie nie wyda(wiem bo sprawdzałam) a mam go odkąd skończył 5 tygodni ,zawsze traktowałam go jak członka rodziny ,więc nie powodów żeby się czegokolwiek bać.A jednak się boi,taki jego urok. Więc jeśli kupisz jakiegoś owczarka bez rodowodu i okaże się taką bojaźliwą bidą to co?? WYWALISZ GO?

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:38:25

Cytat
ann1710
Cytat
samisa
sama go będziesz tresować ?

tzn to nie jest tak, że chce go wykorzystywać :P
ja już w swojej karierze wytresowałam 5 psów i wszystkie sie maja super, jeden byl nawet na zawodach :)

nie nie ;) nie chodziło mi o wykorzystywanie ;) Po prostu zastanawiałam sie czy oddasz go na szkolenie czy sama wytresujesz ;)
Bo mój kolega kupił w wakacje właśnie owczarka długowłosego- i z jego wychowaniem jest ciężko ;D
Tzn kolega w ogóle nie ma pojęcia o wychowaniu psa - i aż sie boje co będzie jak pies podrośnie....
Jeżeli znasz sie na szkoleniu to jak najbardziej ok .
Bo ta rasa wymaga dobrego szkolenia i poświęcenia psiakowi dużo czasu.
Mój kolega dał za psiaka 600zł - z rodowodem- tanio- bo od znajomego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 17:42 przez samisa.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:39:52

Cytat
Alicja0707
dajcie spokój dziewczyny bo znowu zrobi się wątek obrończyń praw zwierząt i tylko szukacie zaczepki wszędzie ;/
jakikolwiek wątek o zwierzętach i się jakaś zadyma robi ;/

a założycielko wątku, radzę wpisać sobie w google albo iść na jakieś forum o psach i tam Ci na pewno bardziej obeznane osoby pomogą i doradzą.

chyba ze chcesz nam jeszcze koniecznie opowiedzieć jakie to dziwne rzeczy się dzieją że obrońcy domu potrzebujesz bo ja już nie wiem ....

w jedna noc okradli 3 domy, 3 auta, wypuszczali paliwo z aut, rozbijali szyby w domach
Cytat
samisa
Cytat
ann1710
Cytat
samisa
sama go będziesz tresować ?

tzn to nie jest tak, że chce go wykorzystywać :P
ja już w swojej karierze wytresowałam 5 psów i wszystkie sie maja super, jeden byl nawet na zawodach :)

nie nie ;) nie chodziło mi o wykorzystywanie ;) Po prostu zastanawiałam sie czy oddasz go na szkolenie czy sama wytresujesz ;)
Bo mój kolega kupił w wakacje właśnie owczarka długowłosego- i z jego wychowaniem jest ciężko ;D
Tzn kolega w ogóle nie ma pojęcia o wychowaniu psa - i aż sie boje co będzie jak pies podrośnie....
Jeżeli znasz sie na szkoleniu to jak najbardziej ok .
Bo ta rasa wymaga dobrego szkolenia i poświęcenia psiakowi dużo czasu.
Mój kolega dał za psiaka 600zł - z rodowodem- tanio- bo od znajomego ;)

Wiem wiem owczarki nie dosc, ze potrzebuja duuuuuuuuuuuuuużo miejsca, to również dobrego szkolenia.
Mam kolegę, który też szkoli psy i mysle, ze dam sobie radę.

DLA WSZYSTKICH MĄDRYCH SZAFOWICZEK zły/u]
JESTEM CIEKAWA JAK WY SZKOLICIE SWOJE PSY, O ILE W OGÓLE JE MACIE. TERAZ WSZYTSKIE RADZICIE BRAC ZE SCHRONISKA, A PEWNIE TYLKO 1/100 Z WAS MA WLASNIE TAKIEGO! NAPISAŁAM,ŻE NIE MAM ZAMIARU GO WYKORZYSTYWAĆ ABY BRONIŁ MI DU**!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 17:46 przez ann1710.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BERNARDYN