Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

55 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 14:23:28

cześć!
chcę kupić owczarka niemieckiego długowłosego na terenie śląska.
nie musi mieć rodowód bo na takiego mnie nie stać.
Chcę mieć obrońcę wokół domu, bo ostatnio strasznie dziwne rzeczy się dzieją :)

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 14:27:25

Może w schronisku się rozejrzyj... zawsze jest jakiś piesek w typie owczarka niemieckiego... ;) a z wdzięczności na pewno chętnie będzie Cie bronił ;P

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 14:28:56

Zaraz będzie milion wypowiedzi "SCHRONISKA SĄ..." :P
Owczarki to naprawdę urocze psy - chętnie przygarnę szczeniaczka, bo niestety moja psinka niedawno zdechła :(

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 14:32:27

Dziewczyny. Moja ciocia ma psa ze schroniska i jest taki, ze boi sie ciemnosci , a nawet złodzieja.
Chcę mieć psa, którego nauczę wszystkiego od małego

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 14:37:27

no to wez malego ze schroniska zaden problem
maja tam do wyboru ....... do koloru........DO KOCHANIA:)))))

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 14:45:26

ale ja chyba napisałam, ze NIE CHCE ze schroniska>?
haloo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 15:59 przez ann1710.

zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:03:41

Czyli wolisz napędzać kieszenie pseudohodowcom ?? ... To powodzenia z takim podejściem

A skąd wiesz jak silnie wypracowany instynkt będzie miał pies z targu czy giełdy ?? W schronisku możesz poprosić o psa z silnym charakterem, który ma zadatki na stróża domu ... Ale ja bym swojego psa nie narażała na pilnowanie ogrodu jeśli wiedziałabym, że jest jakieś niebezpieczeństwo ... przecież pies może zginąć przez Twoją głupote



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 17:05 przez kopciuszeknh.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:08:49

jak chcesz ochrony domu to sobie agencję wynajmij a nie psa kupuj. zwłaszcza szczeniaka. juz nie mówiąc o tym, ze takie psy z pseudohodowli to nie wiadomo jaką psychikę mają i równie dobrze może Ci wyrosnąć na strachliwego a nie odważnego obrońce. jak juz chcesz koniecznie stróża to tylko z dobrej linii po dobrych przodkach, bo się potem możesz nieźle zawieść.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:08:45

proszę cię, nie miej psa. po twoich wypowiedziach widzę, że taka z ciebie 'miłośniczka' zwierząt jak ze mnie baletnica.

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:11:50

Cytat
jagodova
proszę cię, nie miej psa. po twoich wypowiedziach widzę, że taka z ciebie 'miłośniczka' zwierząt jak ze mnie baletnica.

błagam cie nie wyjezdzaj ze swoimi mądrymi tekstami.
Nie wiesz jaka jestem, po prostu powiedzialam, ze nie chce ze schroniska, ale jak bd owczarek w schronisku to wezme

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:19:28

sama go będziesz tresować ?

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:23:28

Polecam ze schroniska! Tam pełno wilczurków. Uwierz mi bedzie ci wdzieczny do konca zycia :)

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:23:35

Cytat
samisa
sama go będziesz tresować ?

tzn to nie jest tak, że chce go wykorzystywać :P
ja już w swojej karierze wytresowałam 5 psów i wszystkie sie maja super, jeden byl nawet na zawodach :)

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:23:40

dajcie spokój dziewczyny bo znowu zrobi się wątek obrończyń praw zwierząt i tylko szukacie zaczepki wszędzie ;/
jakikolwiek wątek o zwierzętach i się jakaś zadyma robi ;/

a założycielko wątku, radzę wpisać sobie w google albo iść na jakieś forum o psach i tam Ci na pewno bardziej obeznane osoby pomogą i doradzą.

chyba ze chcesz nam jeszcze koniecznie opowiedzieć jakie to dziwne rzeczy się dzieją że obrońcy domu potrzebujesz bo ja już nie wiem ....

OWCZAREK!!

10 gru 2010 - 17:25:24

podwśle link do osób które zajmują się adopcjami owczaraków.
poczytasz i porozmawiasz z nimi oni napewno Ci pomogą dobrac psa.to naprawde ludzie który ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY.
napewno Ci pomogą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BERNARDYN