Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OWCZAREK!!

12 gru 2010 - 14:16:35

Cytat
ann1710
Ale dla mnie cena nie gra roli!
Mogę wydać 10zł albo 700zł na miesiąc!

cena nie gra roli? na początku pisałaś że chcesz kundelka za 300zł bo na rasowego psa cię nie stać. juz nie mówiac o tym, że miałaś się pochwalić w jakim to konkursie który twój pies startował

OWCZAREK!!

12 gru 2010 - 14:19:32

Kobietki z mazowieckiego przepraszam że wtrącam się w wątek!!
Nie chcecie z labladorka czarnego suczki 2 letniej. Dobrze wychowana czysta bardzo spokojna. Oddaje ją moja znajoma iż musi wyjechać a ja mam już jednego pieska, a tego bardzo mi szkoda...:( chciałabym by trafił w dobre ręce i nie mieszkał przywiązany do budy. Proszę chętnych o kontakt na priv!!!!!
:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-12 14:20 przez olusss1990.

OWCZAREK!!

12 gru 2010 - 14:25:47

Cytat
beatrx
Cytat
ann1710
Ale dla mnie cena nie gra roli!
Mogę wydać 10zł albo 700zł na miesiąc!

cena nie gra roli? na początku pisałaś że chcesz kundelka za 300zł bo na rasowego psa cię nie stać. juz nie mówiac o tym, że miałaś się pochwalić w jakim to konkursie który twój pies startował
Też jestem ciekawa w jakich zawodach startował .Jak masz dobrą ręke do psów i chęci do pracy z nimi,to spokojnie ze schronu możesz psa przygarnać.Szczeniaków donków też tam pełno.

OWCZAREK!!

12 gru 2010 - 14:27:31

Najpierw piszesz że cie nie stać na rodowodowego a teraz piszesz ze możesz wydać nawet 700 miesięcznie, zdecyduj się!

zweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 1/5

OWCZAREK!!

12 gru 2010 - 14:38:14

moja maja:)



OWCZAREK!!

12 gru 2010 - 22:29:15

Cytat
blond_aniusia1
moja maja:)

ajj piękności :D:D

OWCZAREK!!

13 gru 2010 - 20:38:35

napisałam,że nie stać mnie na PSA (kupno) ale stać na jedzenie!

OWCZAREK!!

13 gru 2010 - 21:00:30

Cytat
ann1710
napisałam,że nie stać mnie na PSA (kupno) ale stać na jedzenie!
A możesz napisać w jakiej konkurencji startował szkolony przez ciebie psiak?Obiedence,agility,flyball,frisbee,doggy dancing?

OWCZAREK!!

14 gru 2010 - 09:37:10

Cytat
marta9494
Cytat
ann1710
napisałam,że nie stać mnie na PSA (kupno) ale stać na jedzenie!
A możesz napisać w jakiej konkurencji startował szkolony przez ciebie psiak?Obiedence,agility,flyball,frisbee,doggy dancing?

to ściema z tymi zawodami, inaczej już dawno by powiedziała;)

OWCZAREK!!

14 gru 2010 - 18:29:03

Wspomniałaś, że jakieś typki jednej nocy włamali się do kilku domów, aut, powybijali szyby... W takiej sytuacji, nieważne jakiego potężnego psa bym miała - starałabym się go ochronić i wziąć do domu, a nie narażać na takie niebezpieczeństwo... Nie wiesz co takim ludziom odbije. Na moim osiedlu już jakiś czas temu była taka sytuacja: facet miał właśnie owczarka niemieckiego, piękny i potężny pies. Noce spędzał w ogrodzie, pilnując mieszkania. I co się stało? Ktoś otruł tego psa, nie udało się go uratować :( Ja nie wybaczyłabym sobie, gdyby mój pies zginął, broniąc mnie samotnie, podczas gdy ja siedziałabym w domu. W moim przekonaniu to człowiek powinien zawsze być tym, kto dba o bezpieczeństwo.
Inna sprawa, że duży pies zwykle budzi respekt już samą wielkością, postawą i możesz się czuć pewniej idąc np. na spacer do parku - mało kto cię zaczepi. Sama niedawno przygarnęłam psa ze schroniska. Choć jest istnym wcieleniem łagodności i przylepą, to jego gabaryty sprawiają, że bez obaw chodzę późnym wieczorem na spacer do parku - kiedy na horyzoncie pojawia się jakiś podejrzany typ, chwytam Nelsona krótko i niby uspokajam go mówiąc "nie woooolnooo" (że niby taki groźny i może dziabnąć;P). Zawsze kończy się to tak, że ów podejrzana osoba mija mnie sporym łukiem ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kotuś ;D