Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyjmę lub kupię labradora

16 lis 2010 - 21:34:25

Witam,
Przyjmę lub kupię szczeniaka rasy labrador(koloru biszkoptowego).Najlepiej do 150km od Chojnic(pomorskie).Bardzo proszę o informację gdyby któraś z was miała takiego szczeniaka.Pozdrawiam

Przyjmę lub kupię labradora

22 lis 2010 - 00:27:00

tych psów pełno na allegro ;)))

Przyjmę lub kupię labradora

19 gru 2010 - 13:51:50

Cytat
kasia1805
Witam,
Przyjmę lub kupię szczeniaka rasy labrador(koloru biszkoptowego).Najlepiej do 150km od Chojnic(pomorskie).Bardzo proszę o informację gdyby któraś z was miała takiego szczeniaka.Pozdrawiam

Przyjmę lub kupię labradora

19 gru 2010 - 13:53:11

HEY!
MAM DO SPRZEDANIA SZCZENIACZKI RASY LABRADOR BARDZO PIĘKNE JESTEM Z MALBORKA WIEC TOBIE SPRZEDAM ZA 200 ZŁ PIS NA NR 790647976

Przyjmę lub kupię labradora

21 gru 2010 - 22:09:15

Cytat
liliht
HEY!
MAM DO SPRZEDANIA SZCZENIACZKI RASY LABRADOR BARDZO PIĘKNE JESTEM Z MALBORKA WIEC TOBIE SPRZEDAM ZA 200 ZŁ PIS NA NR 790647976


za 200 złoty to one chyba stały koło labka

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 18:55:45

w schronisku na warszawskim paluchu, jest śliczna sunia roczna labradora biszkoptowa, może rozważ adopcje.

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 19:00:15

uwielbiam psy ale juz nigdy więcej zadnego nie przygarne, mój owczarek ma juz 15 lat i ledwo sprawne tylne łapy:( jutro idziemy go uśpić bo już się męczy strasznie... wspaniale jest miec psa ale potem strasznie trudno sie z nim rozstać

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 19:06:13

Cytat
ladymarmalade000
uwielbiam psy ale juz nigdy więcej zadnego nie przygarne, mój owczarek ma juz 15 lat i ledwo sprawne tylne łapy:( jutro idziemy go uśpić bo już się męczy strasznie... wspaniale jest miec psa ale potem strasznie trudno sie z nim rozstać
to prawda. ja miałam 13 lat dalmatynczyka. pod koniec zycia byl tak chory,ze wymagał calodziennej opieki. pies sie meczył,a ja byłam mega zmeczona i czasami powiem szczerze czekałam juz na jego koniec. kiedy go zabrakło,przez pare miesiecy dochodziłam do siebie z zalu i tesknoty:((

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 19:17:16

Cytat
gosiaczek
Cytat
ladymarmalade000
uwielbiam psy ale juz nigdy więcej zadnego nie przygarne, mój owczarek ma juz 15 lat i ledwo sprawne tylne łapy:( jutro idziemy go uśpić bo już się męczy strasznie... wspaniale jest miec psa ale potem strasznie trudno sie z nim rozstać
to prawda. ja miałam 13 lat dalmatynczyka. pod koniec zycia byl tak chory,ze wymagał calodziennej opieki. pies sie meczył,a ja byłam mega zmeczona i czasami powiem szczerze czekałam juz na jego koniec. kiedy go zabrakło,przez pare miesiecy dochodziłam do siebie z zalu i tesknoty:((


eh...:(
racja ja miałam labladorka 15 lat był pełen życia bawił się jak szczeniak....
Ale musielismy go w wakacje uśpić bo sasiad nam go otruł:(:(:(:(
płakałam za nim bardzo długo i nie mogłam sie pogodzic z tym jak czlowiek moze zrobic cos tak okrutnego jak sam ma dwa psy...;(;(
ale teraz mam sunie rasy golden retriever.

A co do tematu to w moim miescie jest hodowla ale to za dalekoooo poszukaj w schroniskach napewno tam beda :)

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 19:22:37

mój kolega miał suczke i urodziły mu sie szczeniaczki chyba 3 albo może 4, ale jego sąsiad je otruł i został tylko jeden ;( ludzie są okropni !!

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 19:38:01

Cytat
vega17
Cytat
liliht
HEY!
MAM DO SPRZEDANIA SZCZENIACZKI RASY LABRADOR BARDZO PIĘKNE JESTEM Z MALBORKA WIEC TOBIE SPRZEDAM ZA 200 ZŁ PIS NA NR 790647976


za 200 złoty to one chyba stały koło labka
takiego na obrazku do tego..

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 19:40:18

Hej, ja mam labradora, ale nie szczeniaczka:( niestety nie mogę pomóc

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 20:01:11

Znam gościa który skręcił kark 4 szczeniakom od razu po urodzeniu. Nie mówię już mu "dzień dobry".
i przedwczoraj wiadomo, wigilia przemyślenia i zaczęłam myśleć o tym, że mój pies ma 12 lat. nie będzie go ze mną za ok 4 lata a czas tak szybko leci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-26 20:04 przez convi.

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 20:08:32

Cytat
convi
Znam gościa który skręcił kark 4 szczeniakom od razu po urodzeniu. Nie mówię już mu "dzień dobry".
i przedwczoraj wiadomo, wigilia przemyślenia i zaczęłam myśleć o tym, że mój pies ma 12 lat. nie będzie go ze mną za ok 4 lata a czas tak szybko leci.
Normalnie szok, co to za gosc.
Ja mialam sasiada, ktory przywiazywal psa do drzewa i scinal drzewo, masakra, balam sie go, dziwny byl.

Przyjmę lub kupię labradora

26 gru 2010 - 20:13:36

kocham labradory , chcialabym miec biszkoptowego albo brązowego . hhhmmm sa naj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

petycja przeciwko eksterminacji bezdomnych zwierząt !!!!!