Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowa karma dla chętnych

07 wrz 2010 - 22:07:24

Cytat
Anja2509
Cytat
loreczka
czytajcie kilka stron w tył to są linki, dziewczyna nie będzie non stop przesyłać każdej osobno;)
Droga szafowiczko.
Po przeczytaniu tego postu napełniło mnie wrażenie zażenowania i irytacji, gdyż pisząc tak wykazałaś się niewiedzą, chciałaś pouczyć a zademonstrowałaś swój brak 'czytania ze zrozumieniem'. Gdybyś była spostrzegawcza i inteligentna zauważyłabyś , że w 1 poście napisane było , iż LINK PODAWANY BĘDZIE CHĘTNYM NA PRIV, więc mnie jako osobę postronną nie interesuje co owa osoba pisała dalej, czy napisała , że jest zmęczona wysyłaniem linku na priv. Logiczne jest chyba , że nie będę przekopywać zapisanych małym drukiem 16 stron na portalu internetowym, coby nie przysporzyć sobie nadmiaru pracy i nie zamęczyć wzroku. Każdy musi zdawać sobie sprawę co robi ( w tym wypadku pisze). Jeśli tak się ogłasza to trzeba dotrzymać słowa , nawet jeśli miałoby to być długie i męczące. Trzeba było się nie wychylać z tłumu i nie pisać takich rzeczy , iż się powysyła link na priv. ;) Chyba rozumiesz o co mi chodzi? ;) Pozdrawiam!


Odniosłam wrażenie, że to Ty nie umiesz czytać, prosiłam o podbijanie a kto chce linka niech napisze w wiadomości prywatnej. Ale wiadomo, że każdemu jest łatwiej jeśli od razu tu poprosi o link, nie znaczy, że MUSZĘ udzielić odpowiedzi, skoro prosiłam, aby kierować się na priv. No ale dla Ciebie wyraźniej zasygnalizuję na pierwszej stronie, że proszę dziewczyny na priv:)
Po co się czepiać? Po co rozlewać jad na forum? Nie rozumiem takiego zachowania.
Zresztą malpie1010 doskonale sobie radzi co drugi post dodaje link , więc ja już tego nie będę robić.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowa karma dla chętnych

09 wrz 2010 - 15:37:34

druga paczka właśnie dotarła :) super :)jak ktoś chce to jeszcze można zamawiaćLINK - Tu można zamówić tę karmęa jak ktoś chce to podbijać temat to wyślę link na priv

Darmowa karma dla chętnych

10 wrz 2010 - 19:06:29

hmm ciekawe, ze wszystkie tak dostajecie tę karmę? ja zamawiałam jakiś miesiąc temu i do tej pory nie dotarła:/ a teraz próbuje to już się chyba skończyły:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-10 19:10 przez verona86.

Darmowa karma dla chętnych

10 wrz 2010 - 19:12:54

poprosze link : )

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 12:10:32

e tam, ja paczkę zamawiałam z tej strony http://www.wygrajkonkursy.pl i dotarła w miarę szybko, teraz można też zamawiać a raczej wygrać karmy dla psów

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 17:29:37

a to na dowód że karma dziś dotarła:http://w123.wrzuta.pl/obraz/8PsbBlBMxPV/s7301050a więc zamawiajcie z tej strony: http://www.wygrajkonkursy.pl

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 17:32:40

ta, za darmo
Pediggre, tez dostalam, wysylaja to 2x na 6 miesiecy dla psa lub kota.

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 17:33:50

proszę o link:)

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 17:37:34

ja też poproszę :)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 17:39:17

Darmowa karma dla chętnych

13 wrz 2010 - 17:43:46

ja też poproszę o ka na priv :)

Darmowa karma dla chętnych

15 lut 2011 - 14:27:10

Witamy, jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą karm i akcesorii dla zwierząt.Wszystkie dostępne u nas rzeczy są w konkurencyjnych cenach ponieważ sprowadzamy towar z Niemiec. Do każdego zamówienia dokładamy atrakcyjny GRATIS dla Twojego pupila. Na terenie Warszawy dostawa w cenie zakupów.
Kontakt:
www.KuchniaPupila.pl
tel.:511 766 998
22 642 16 13
ZAPRASZAMY!!
NA HASŁO "KAMIL" OTRZYMACIE PAŃSTWO, AŻ 3% RABATU!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla koni (idą na rzeź)