Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki pies jest najlepszy.?

24 sie 2015 - 21:19:03

O dziecka marzyłam o terierze. Odkąd moja przyjaciółka ma labradora, to uważam, że to też słodkie psiaki, wyobrażam sobie takiego labradorka jak leży przed kominkiem;) a będę miała pewnie dobermana ;) te Beagle też są super: http://www.mojpies.com/rasy-psa

Jaki pies jest najlepszy.?

18 sty 2016 - 14:21:36

Mam cocker spaniela jest przekochany! Uwielbia się przytulać i jest bardzo przyjacielski. Biegam z nim po lesie także formę trzyma jednak kiedy jest w domu leniuchuje i śpi :-P uwielbia bawić się z dziećmi jest w tym bardzo ostrożny. Jednak słyszałam o tej rasie wiele złego co nic nie pokrywa się z moim Spanielkiem.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki pies jest najlepszy.?

20 mar 2016 - 20:46:50

Z małych ras - jamniki, yorki, shih-tzu

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2016 - 23:27:06

Jak takie głupoty czytam, to mną aż trzepie. To oczywiste, że psy w schronisku chorują, przecież choróbska takie jak kaszel kenelowy szerzą się w skupiskach zaniedbanych zwierząt jak nomen omen zaraza. Ale weź takiego psa pod swój dach, daj mu porządną karmę, pilnuj, żeby nie był mokry, uszka nosek czysty i... będzie jak nowy. Fakt, że psy ze schronu mają często problemy emocjonalne, szczególnie lęk separacyjny, czyli to, co autorka tematu ma zapewne na myśli mówiąc "mocno kochają". Ale to co innego. Znam masę osób z psami po schronisku i nie mają wcale gorszego zdrowia niż te po hodowli. Z kolei znajomi ściągali rodowodowego shi-tsu z Azji (!!!) i okazało się, że psiak ma uczulenie na masę rzeczy i non stop biegają z nim po weterynarzach. Jeżeli komuś zależy na zdrowym psie, to powinien przyjąć pod swój dach kundelka lub jedną z ras pierwotnych, wolną od wad genetycznych. I dbać o niego przede wszystkim jak należy, ruch, zabawa i należyta pielęgnacja!

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki pies jest najlepszy.?

12 maj 2017 - 08:03:12

Nie wiem czy da się tutaj napisać jaki pies jest najlepszy. Psy bardzo różnią się charakterami oraz zachowaniem. Kazdy powinien dobrać sobie pieska do swojego stylu życia, do tego ile może mu poświęcić ruchu.Oraz do swojego charakteru. Słabym osobom nie poleca sie na przykład ras psów, które są uznawane za niebezpieczne....
https://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/golden-retriever
Jeśli o mnie chodzi to zdecydowałam się na Golden retrivera. Wspaniała rasa, niemniej trzeba wychodzić z nim na długie spacery :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 09:26 przez Emilenda.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki pies jest najlepszy.?

07 cze 2017 - 16:22:57

Każdy pies jest dobry jeśli trafi na właściciela. Mam kundla i jest to bardzo mądry pies. Przeszliśmy razem wiele, ale niestety wiek psa daje już znać o sobie. Dlatego dodaję do karmy <moderacja-reklama>, żeby uchronić go od najczęściej występujących zaburzeń stanu zdrowia starszych psów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 22:56 przez moderator.

Jaki pies jest najlepszy.?

07 cze 2017 - 16:42:43

Najlepszy jest bidulek ze schroniska. Nie kupuj - adoptuj :)

Jaki pies jest najlepszy.?

07 cze 2017 - 17:24:26

Najwierniejsze,najbardziej oddane i najukochańsze są kundelki.
Miałam takiego (mieszanka kundelka z pudlem),ale ugryzł go kleszcz i odszedł.
Przezywam do dziś,a było to 3 lata temu.
Takie piesiątka są wdzięczne i bardzo inteligentne-wbrew pozorom.

Jaki pies jest najlepszy.?

07 cze 2017 - 18:14:07

Każdy jest dobry o ile właściciel będzie mądry.

Mam 2 sunie, jedna ze schroniska kolejna z ulicy (ktoś przywiązał przy sklepie i zostawił), przygarnęłam z czystym sumieniem, a że 2 suczki to wojna trwała między nimi około 2 lat, teraz to najlepsze kumpele i wszystkim się dzielą, ani razu nie starały się dominować co wcześniej było kilka razy w ciągu dnia. Więc za nic nie kupiłabym psa skoro tyle jest potrzebujących domu dzięki bezmyślnym byłym właścicielom. Ale podkreślam, wszystko zależy od osoby i jej rozsądku, można mieć każdego psa, tylko trzeba być świadomym z czym to się wiąże, i odpowiedzialnym jak gdyby to był ktoś z rodziny.

Jaki pies jest najlepszy.?

07 cze 2017 - 21:39:57

ja ma teraz 2 shih tzu.jeden ma 8lat a jego syn ma 7 miesięcy



Jaki pies jest najlepszy.?

08 cze 2017 - 07:47:12

Cytat
CzerwoneUsta
Ale podkreślam, wszystko zależy od osoby i jej rozsądku, można mieć każdego psa, tylko trzeba być świadomym z czym to się wiąże, i odpowiedzialnym jak gdyby to był ktoś z rodziny.

...I to jest bardzo dobra puenta dla tego tematu.
Trzeba mieć odpowiednie podejście do psa,szacunek i właściwie go traktować.
Bez względu na rasę i pochodzenie pies nie jest ani rzeczą,ani zabawką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 07:48 przez czarownicaao.

Jaki pies jest najlepszy.?

08 cze 2017 - 08:13:11

Cytat
monisia24d
ja ma teraz 2 shih tzu.jeden ma 8lat a jego syn ma 7 miesięcy
Kocham je nazywam je pomponami bo one wygladaja jak taki mały pompon a w dodatku maja włosy a nie siersc i one nie śmierdza jak to maja z wyczaju normalne psy jak są mokre i są bardzo przyjazne. jak bym miala miec małego pieska to tylko takiego żadne yorki, mopsy czy cziłała

Jaki pies jest najlepszy.?

08 cze 2017 - 11:08:50

zdecydowanie shih tzu, najkochańsza rasa!

Jaki pies jest najlepszy.?

08 cze 2017 - 22:29:21

Cytat
jmks
Najlepszy jest bidulek ze schroniska. Nie kupuj - adoptuj :)

100% racji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sfinks - brudzi brązowym sebum?