Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdjęcia

11 cze 2020 - 19:58:15

Dzień dobry.

Od kilku dni, na mojej szafowej stronie nie widzę zdjęć, ani moich sprzedawanych przedmiotów, ani avatarów innych użytkowników, mojego też nie ma..

Czy to ogólne kłopoty, czy może coś u mnie się popsuło?

Pozdrawiam:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zdjęcia

12 cze 2020 - 08:47:55

@1ookrotka Hej, ja też i kilka innych osób ma ten problem ... więc to nie jest tylko u Ciebie. Ja to wczoraj zgłaszam przez pomoc.

zdjęcia

23 cze 2020 - 15:22:18

Dzis znowu niestety ten sam problem i akurat wtedy mam takie problemy gdy chce zawsze cos wystawic a nie moge :(

zdjęcia

25 cze 2020 - 11:46:08

dzień dobry.

Wstawiam zdjęcie, mam informacje, że przedmiot jest wystawiony, jednak jego nie ma na mojej stronie. Jest zapisany w "sprzedawanych przedmiotach". Jest bez zdjecia.

Pozdrawiam:)

zdjęcia

25 cze 2020 - 13:33:29

Ja też mam ten problem, że nie ma zdjęć w nowo dodanym przedmiocie. Już pisałam w tej sprawie do Szafy.

zdjęcia

29 cze 2020 - 11:59:45

Kurcze ja to widze ze szafa nas olewa bo ile juz moze trwac ten problem ? Czy administracja szafy tego nie widzi ? nie mozna dodac zadnego przedmiotu bo co z tego ze go dodam jak zdjecia wogle sie nie wyswietlaja. Mam troche czasu na wystawienie rzeczy ale nie moge bo problem trwa juz jakis czas i caly czas jest bez zmian czy wogle ta szafa ktos sie interesuje od momentu zmiany wlasciciela ?

A zdjecia nie dodaja sie tylko w nowo dodanym przedmiocie bo tez jak sie z edytuje przedmiot ktory byl kiedys wystawiany to tez zdjecia sie nie dodaja wtedy albo jak sprzedany przedmiot chce sie wystawic ponownie i jest to samo ze zdjeciem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-29 12:36 przez ankak1987.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zdjęcia

30 cze 2020 - 20:45:21

Obecnie na Szafie jest pustynia ... problem zgłaszałam tydzień temu ... sieczka jak widać trwa.

Edit: W moim ukochanym dziale jeno "butikowe perełki" ... wybranej emotki też nie wstawię, bo wykolejone.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-30 20:51 przez malmie.

zdjęcia

30 cze 2020 - 20:58:20

Tez zglaszalam problem i cisza dalej bo naprawde nie pamietam ile tu jestem a jestem juz 10 lat zeby tak dlugo trwal problem i to nie tylko u mnie !!!

zdjęcia

01 lip 2020 - 11:10:45

Dziewczyny, u mnie na szafie już wszystko się załącza i wstawiłam zdjęcia. Niestety zdjęcia nie załączają się na szafce.

Pozdrawiam:)

dzień dobry

problem znów się pojawił, nie widać nowych ofert na swojej stronie głównej - gdy zajrzę do zakładki "sprzedaję" i do "pokaż więcej" to je widzę.


Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-10 15:45 przez 1ookrotka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie mogę dodać przedmiotu