Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z wystawieniem rzeczy

03 kwi 2018 - 09:00:16

Od 3 dni nie mogę wystawić rzeczy, ani napisać do kogokolwiek wiadomości... :/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Problem z wystawieniem rzeczy

04 kwi 2018 - 20:15:59

@sylwiajk już jest w porządku? jeśli problem nadal występuje proszę o kontakt na priv

Problem z wystawieniem rzeczy

29 gru 2018 - 13:48:40

witam wczoraj zrobiłam opłatę przelew weryfikacyjny konta i nhadal nie jestem zweryfikowana

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Problem z wystawieniem rzeczy

30 gru 2018 - 09:09:22

@vewavmichalak jak nie będzie w poniedziałek tej weryfikacji po godz. 13 to napisz tutaj lub przeglądnij skrzynkę czy nie ma jakiej wiadomości w tym temacie. Weryfikacja, z tego co wiem, to jest praktycznie automatyczna, ale przelew musi dojść na konto odbiorcy i jeśli np. robiłaś przelew po południu w piątek to może tak być, że nie dojdzie.

Problem z wystawieniem rzeczy

01 sty 2019 - 21:25:55

dziękuje za odpowiedz

jak pozyskać zaufanie innych ubraniami szybko sprzedać pytam bo jesetem tu nowa a zależy mi na sprzedaży ubrań bo są za małe oraz czy można zobaczyć ile osób obserwuje dany przedmiot lub dodało do ulubionych tak jak jest to na innych portalach typu olx czy vinted? pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz

mam jeszcze pytanie bo jestem zielona nowa tu gdzie mo,żna sprawdzić ubrania przez nas obserwowane i osoby które obserwują nas i ubrania pozdrawiam przeszLam z olx tutaj i nie wiem co i jak a w regulaminie nic nie ma chyba że przeoczyłam pozdrawiam;)
:)

ja też tak miałam ale to zależy od przelewu kiedy pani robiła bo musi się zaksięgować pozdrawiami zapraszam do szafy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-02 15:51 przez vewavmichalak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komentowanie