Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Błąd z dodawaniem ofert

02 kwi 2017 - 13:10:08

Wystawić jakoś wystawiło,ale...z wielkim oporem.
Czekałam chyba milion lat zanim przetrawiło i wstawiło.uff

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

Błąd z dodawaniem ofert

02 kwi 2017 - 17:13:08

Mam to samo od ponad dwóch tygodni ;(

Błąd z dodawaniem ofert

02 kwi 2017 - 20:53:42

@czarownicaao
Dokładnie to samo, udało mi się dziś wystawić jeden nowy przedmiot, siedziałam chyba z 10 minut i kibicowałam szafie że "dasz radę"... W końcu z wielkim bólem dała radę.
Promocji na starych rzeczach niestety nadal nie da rady zrobić, co najwyżej mogę je sobie wystawiać od nowa, ale wystawienie z niższą ceną to już nie to samo, co skreślona stara cena i napis/kategoria "promocja" :(

Błąd z dodawaniem ofert

02 kwi 2017 - 22:36:47

Cytat
DaChoice
@czarownicaao
Dokładnie to samo, udało mi się dziś wystawić jeden nowy przedmiot, siedziałam chyba z 10 minut i kibicowałam szafie że "dasz radę"... W końcu z wielkim bólem dała radę.
Promocji na starych rzeczach niestety nadal nie da rady zrobić, co najwyżej mogę je sobie wystawiać od nowa, ale wystawienie z niższą ceną to już nie to samo, co skreślona stara cena i napis/kategoria "promocja" :(

Masz rację.Promocja przerzuca do początku ofert,widać ją w promocjach na 1 stronie i jest jakąś reklamą,bo widać,ile z ceny zeszłyśmy.
Ja postanowiłam na razie nie wystawiać i nie robić promocji.Może coś się zmieni i znikną te problemy techniczne.
Już nawet nie mam siły ich zgłaszać (aczkolwiek Panie reagują,ale ile można pisać?).uff

Błąd z dodawaniem ofert

02 kwi 2017 - 22:47:23

W końcu można coś wrzucić do tej szafybrawomiejmy nadzieję iż jutro to się nie zmieni ,bo mam trochę do dodawania ;-)

Błąd z dodawaniem ofert

02 kwi 2017 - 23:11:45

Cytat
aniusia29122
W końcu można coś wrzucić do tej szafybrawomiejmy nadzieję iż jutro to się nie zmieni ,bo mam trochę do dodawania ;-)

No tak.Jak skończył się weekend i więcej czasu,to się naprawiło.
Ale mimo wszystko to dobra wiadomość.brawo

Błąd z dodawaniem ofert

03 kwi 2017 - 13:00:17

Dokładnie tak ,miałam więcej czasu to był błąd ,a teraz ???Po prostu trzeba czekać do następnego weekendu :) albo w wolnej chwili wrzucać po kilka ofert .Ważne ,że brak już usterki ;-) tańczy Pozdrawiam

Błąd z dodawaniem ofert

04 kwi 2017 - 13:13:42

u mnie już działa :D

Błąd z dodawaniem ofert

07 maj 2017 - 21:34:35

Czy znowu tylko ja mam dziś ten błąd z dodawaniem ofert ? :(

Błąd z dodawaniem ofert

17 sie 2017 - 15:52:44

A ja mam problem z reklamą,która zasłania mi większość rzeczy i przez nią nie mogę się wylogować.Żeby się wylogować muszę wejść w kopertę-wtedy reklama znika.
Fakt,mam adblocka od reklam,ale nie zmienia to faktu,że pomimo tego,iż nie widzę tych reklam,to są w złym miejscu i zakrywają pół profilu.
Nie widzę komentarzy osoby,u której przeglądam,czasem ceny ogólnej,ceny za przesyłkę,osób odwiedzających mój profil,osób aktywnych na forum...
Przesuwam ekran kółkiem i kombinuję,żeby coś zobaczyć.

Nie można tego obniżyć?
W wiadomościach prywatnych,po prawej stronie jest cały wolny pas na reklamy.Czy trzeba zakrywać to,co istotne?
Też tak macie?

A z dodawaniem ofert i wstawianiem zdjęć również mam problem.
JEŚLI JUŻ wejdą,to po pół godziny.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-17 23:49 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z hasłem