Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z opisem

27 mar 2017 - 20:11:50

Nie mogę dodać przedmiotu na sprzedaż. Wszystko wypełnione prawidłowo, ale ciągle się system upiera, że "Poprawny opis powinien zawierać od 20 do 2000 znaków."
Gdzie prawidłowa ilość znaków jest zachowana. W czym jest problem?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Problem z opisem

28 mar 2017 - 18:55:29

@Chauler czy możesz dołączyć tutaj, albo przesłać mi w PW screen strony, na której widoczny będzie komunikat i treść Twojej oferty?

Problem z opisem

29 maj 2017 - 13:02:58

Mam ten sam problem, jak go rozwiązać?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Problem z opisem

30 maj 2017 - 13:07:07

@jamajka_z zalecamy podjęcie kroków podstawowych, tj. wyczyszczenie plików cookies i pamięci podręcznej w przeglądarce oraz aktualizację Java Script i samej przeglądarki na Pana komputerze. Jeżeli problem będzie pojawiał się nadal uprzejmie prosimy o przesłanie screena obrazującego problem oraz screena strony, która pojawi się po kliknięciu w ten link: http://szafa.pl/tester.php na wyświetlonej stronie znajdują się informacje, które pozwolą nam na sprawdzenie podstawowych ustawień Pani sprzętu i mogą pomóc w rozwiązaniu problemu.

Jeśli to możliwe, zalecamy również próbę dodania/odświeżenia oferty z innego komputera lub z innej przeglądarki niż ta normalnie używana i poinformowanie czy tam również pojawia się problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem ze zmiana w aukcji