Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

30 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo proszę Was o pomoc

24 lip 2015 - 19:08:11

Założyłam konto na szafie dawno temu ale ostatnio odkopałam stare hasła i uznałam, że czas przepatrzeć własną szafę, porobiłam zdjęcia, wystawiłam przedmioty i pech, już pierwszy sprzedany przeze mnie przyniósł wiele pecha, były to buty zimowe nowe w idealnym stanie jako, ze zalegały wystawiłam je na szafie. Osoba, która kupiła te buty dostała ode mnie mail z dokładnymi danymi przelewu, czekałam wiec ponad tydzień lecz ten nie nadchodził, poprosiłam wiec ją o wysłanie mi danych na które ten przelew wysłała, okazało się, ze pomyliła numery kont i od tej pory zaczął się sajgon.... Poczytałam komentarze, które miala na profilu i wyczulam podstęp bo buty czekały na gotowe do wysłania a przelewu brak za to ta dopytywała się co z przesyłką , wysłałam jej wiec po raz kolejny dane do przelewu aby skontaktowała się z bankiem i odzyskała pieniądze. Jeszcze byłam w miarę spokojna, potem okazało się, iż zgłosiła mnie ona uwaga! do administratora o oszustwo, z ja głupia martwiłam się w pierwszym odruchu aby pieniądze odzyskała, administrator nakazał jej wpłacić pieniążki przez portal szafa co uczyniła, wysłałam jej wiec buty oraz wiadomość ze skanem nadania paczki, ale to nie koniec administrator żąda ode mnie abym zwróciła jej pieniądze, których nie dostałam bo i jak skoro pomyliła numery konta, nie wiem co robić, nigdy w takiej sytuacji nie byłam? Co robić poradźcie mi bardzo proszę chciałam być uczciwa i podpowiadałam jej żeby jak najszybciej skontaktowała się z bankiem a tu coś takiego, czy mam jej zwracać pieniądze, które wysłała gdzieś w eter przez swoją nieuwgę?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Bardzo proszę Was o pomoc

03 sie 2015 - 07:10:25

Justyna019, w tej sprawie prowadzona jest korespondencja mailowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwrot 9zł na konto