Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, kupiłam dziś o 11 kurtkę i przelałam sobie na saldo konta na szafie tam 130zł. Wypełniłam formularz i nie wiem czy samo mi pobierze z tego salda te pieniądze? Bo ciągle status mam "do opłacenia".
"PODSUMOWANIE AKCJI
1. Sprzedająca otrzymała Twoje dane do wysyłki.
2. Twoja wpłata przez szybkie płatności jest w trakcie realizacji: po zaksięgowaniu środków otrzymasz potwierdzenie mailowe.
3. Po zaksięgowaniu środków Sprzedająca będzie mogła przekazać / wysłać zakupiony przedmiot.
4. Aktualny status transakcji oraz kontakt do Sprzedającej znajdziesz w sekcji "Kupione" panelu użytkownika."

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

@megimgk Aby opłacić zakup z salda wypełnij formularz dla tego konkretnego kupionego przedmiotu na stronie: http://szafa.pl/wiadomosci/kupione.html (przycisk "Opłać" lub "Zacznij od nowa" przy statusie transakcji dla tego przedmiotu) i wybierz formę płatności :)

Gdzie mam wybrać tą formę płatnośći jak ja tam mam tylko takie coś:
"NAZWA: Parka Khaki Bershka PARKA KHAKI BERSHKA
ŁĄCZNIE DO ZAPŁATY: 119.00 zł w tym koszt wysyłki 20.00 zł
ADRES DO WYSYŁKI:
[moderacja - dane osobowe]
Zmień dane
Chcę dodać informację dla Sprzedającego


WAŻNE
Opłać zakup przez szybkie płatności, środkami z salda lub później z panelu zakupionych przedmiotów
Po zakończeniu transakcji wystaw komentarz
Jeśli masz jakieś wątpliwości - zaglądnij na Pomoc

Potwierdzenie zakupu:
Przedmiot Parka Khaki Bershka Parka Khaki Bershka
(numer oferty: 20386301)
Cena 99.00 zł
Sposób dostawy Paczka pocztowa priorytetowa
Koszt dostawy 20.00 zł (pokrywa Kupujący)
Do zapłaty 119.00 zł płatne przy odbiorze
Dane sprzedającego sweetheart_lodz
'''''''''''''''''''''
''''''''''''''''''''''

Sfinalizuj transakcję lub skontakuj się ze Sprzedającym wybierając odpowiednio
Aby sfinalizować transakcję
wypełnij formularz
Aby skontaktować się ze Sprzedającym
napisz PW na Szafa.pl
Skontaktuj się ze Sprzedającym w celu finalizacji transakcji. Ustalcie szczegóły dotyczące płatności oraz dostawy.

Pozdrawiamy,
Zespół Szafa.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 13:11 przez moderator.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

@megimgk otworzyłaś korespondencję z użytkowniczką i stamtąd przekopiowałaś nam treść potwierdzenia transakcji. Wejdź proszę w link, który znajduje się w poprzednim moim poście. Pojawi się lista Twoich transakcji i tam, przy tym konkretnym przedmiocie, znajduje się opcja "opłać" - należy w nią kliknąć i jako sposób płatności wybrać "Odlicz z mojego salda".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak punktów za stylizację