Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z weryfikacją

02 mar 2015 - 17:53:03

Proszę pomóżcie jestem tu nowa. Wykonałam przelew w piątek, dzisiaj mamy poniedziałek i jeszcze nie jestem zweryfikowana, rozumiem może jeszcze zbyt mało czasu upłynęło,jednak przelew już dotarł, a ja jestem bardzo niecierpliwa bo już chciałabym rzeczy wystawić na sprzedaż, proszę o pomoc, z góry dziękuję :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-02 18:54 przez ninjaa_.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Problem z weryfikacją

03 mar 2015 - 09:13:25

@ninjaa_ odpowiedziałam Ci w PW :)

Problem z weryfikacją

30 mar 2015 - 17:42:07

witam, zrobilam przelew i jaki czas musze czekac aby byc zweryfikowana i kupowac rzeczy.. prosze o odpowiedz bo niewiem co mam myslec i robic ..pozdrawiam

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Problem z weryfikacją

31 mar 2015 - 09:42:28

@aliszja797 proces weryfikacji konta trwa z reguły do 24h. Wszystko zależy jednak od banku, z którego został zrobiony przelew, a także od tego, czy dane podane w formularzu weryfikacyjnym zgadzają się z danymi otrzymanymi z banku. Weryfikacja jest możliwa dopiero po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.

Jednocześnie przypominam, że weryfikacja konta jest dobrowolna. :) Konieczność weryfikacji podczas dokonywania zakupów jest wymogiem sprzedających. Użytkownicy zweryfikowani mają możliwość oznaczenia, czy chcą zawierać transakcje z osobami niezweryfikowanymi, czy też nie.

Problem z weryfikacją

31 mar 2015 - 16:23:49

dziekuje:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapłata za przedmiot, status ciągle "do opłacenia"