Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.Mam taki problem.Zarejestrowałam się na szafie ponad 4 lata temu.Wówczas nie miałam swojego własnego konta bankowego,więc do weryfikacji podałam konto syna.Teraz założyłam sobie swoje własne konto bankowe,a syn swoje konto które tu wtedy podałam chce usunąć bo też założył inne w innym banku..Chcę aby konto syna które podczas weryfikacji podałam wykasować,a wpisać moje własne konto bankowe,które załozyłam nie dawno.W jaki sposób to mozna tutaj zrobić???

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Nie ma znaczenia z jakiego konta dokonany został przelew weryfikacyjny, żaden numer konta nie jest przypisany do profilu użytkownika na szafa.pl.

Jeśli sprzedajesz przedmiot, użytkownik ma do wyboru dokonanie wpłaty za pomocą zwykłego przelewu (w tym wypadku ty podajesz dane) lub szybkie płatności Dotpay (otrzymujesz wpłatę bezpośrednio na swoje saldo na szafa.pl).

Z salda możesz wypłacić kwotę na dowolne konto.

Ach tak,rozumiem. :) Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. serce

Co zrobić jesli zleciłam wypłatę z salda na konto bankowe, którego już nie posiadam. Od kilku miesięcy mam konto w innym banku. Myślałam,że gdy będę zlecała wypłatę zostanę zapytana o nr konta. Poproszono tylko o podanie hasła do konta na szafie, tak zrobiłam i pieniądze zniknęły z salda. Próbowałam wcześniej zmoderować dane ale nie znalazłam takiej możliwości a zapłatę otrzymałam przez dotpay. Czy w ogóle odzyskam te pieniądze? Zakupione rzeczy oczywiście wyślę ale martwię się bo nie jestem multimilionerką:( Proszę o POMOC . Może ktoś miał podobną sytuację. Chciałam napisać na adres pomocy ale nie znalazłam odpowiedniego działu:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z weryfikacją