Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Weryfikacja użytkownika

08 maj 2014 - 11:26:02

W dniu wczorajszym przelałam 9 zł elektronicznie i do dziś nie jestem zweryfikowna dlaczego?

Grażyna Dębska

Weryfikacja użytkownika

09 maj 2014 - 00:04:19

Bo samo kliknięcie "przelej" nie jest równoznaczne z otrzymaniem pieniędzy przez administracje - proces "przelewania" trochę trwa, nie jest automatyczny jak "wytnij-wklej" - banki mają czas na zaksięgowanie.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Weryfikacja użytkownika

12 maj 2014 - 14:04:47

Księgowanie przelewów z różnych banków może potrwać od kilku minut do kilku dni. Przelew, który został zaksięgowany na koncie Szafa.pl powoduje rozpoczęcie procedury akceptowania przez Administratorów przelewu i weryfikacji danych.

Procedura ta zostanie zakończona do 48 godzin (liczonych w dni robocze – od poniedziałku do piątku), począwszy od daty zaksięgowania wpłaty na numer rachunku bankowego Szafa.pl.

Weryfikacja użytkownika

12 maj 2014 - 19:21:04

a przesłanie potwierdzenia wpłaty coś pomoże czy trzeba czekać? :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Weryfikacja użytkownika

13 maj 2014 - 08:30:04

Czekaj cierpliwie, o rozpoczęciu procedury decyduje moment zaksięgowania wpłaty.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 15:02 przez Ola.

Weryfikacja użytkownika

05 sie 2014 - 11:24:21

Wczoraj przelałam 9 zł, na koncie w banku jest, że przelew doszedł, i data zaksięgowania jest dzisiejsza. Długo teraz muszę czekac żebym na szafie była zweryfikowana?

Weryfikacja użytkownika

05 sie 2014 - 17:15:59

Czy to taki problem zapoznać się z regulaminem? Jest w nim wyraźnie zaznaczone że weryfikacja trwa DO 48 GODZIN od daty zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym szafy, a nie od minuty wykonania przez Was przelewu.
Data księgowania przelewu która jest widoczna na Waszych rachunkach bankowych jest datą księgowania przelewy WYCHODZĄCEGO z waszego konta, a nie datą księgowania pieniędzy na koncie odbiorcy..

Weryfikacja użytkownika

20 sie 2014 - 13:41:23

Ja już mam dość, ta "SZAFA" to nieźle sobie zarabia... Przelałam 2 dni temu kase i do tej pory NIC, zero rekacji.. do dupy z tą stroną, nikomu jej nigdy nie polece

Weryfikacja użytkownika

08 wrz 2014 - 21:58:43

hej, jest ta promocja i mam kilka rzeczy które chcę sprzedać (porządki przed studiami).
Mam pytanie:
nie posiadam konta bankowego, czy mogę zrobić przelew za pomocą poczty polskiej czy nie jest to możliwe?
Oraz gdzie mogę sprawdzić/zmienić swoje dane do weryfikacji ( chciałabym sprawdzić czy wszystko miałam wpisane poprawnie,ponieważ konto zakładałam już dawno)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Weryfikacja użytkownika

09 wrz 2014 - 08:57:34

Siwa953 - otrzymałaś już odpowiedź drogą wiadomości prywatnej :)

Do weryfikacji jest wymagane konto bankowe, nie można weryfikacji dokonać w inny sposób. Jeżeli nie masz własnego konta bankowego, możesz skorzystać z konta bliskiej osoby, np. partnera, rodzica, przyjaciela. Ważnym jednak jest by dane, które zadeklarujesz na szafa.pl zgadzały się z danymi przypisanymi do konta bankowego - wtedy weryfikacja odbędzie się automatycznie.
Jeżeli dane nie będą się zgadzały, wyślemy do Ciebie mail z prośbą o wyjaśnienie i przesłanie dodatkowego potwierdzenia danych Twojego imienia, nazwiska i adresu zameldowania.

Weryfikacja użytkownika

15 cze 2015 - 15:48:18

W kwietniu przelam 9 zł jako zapłate za weryfikację do dnia dzisiejszego jestem nie zweryfikowana ,robię to już po raz drugi i nic
Grażyna Dębska

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Weryfikacja użytkownika

22 cze 2015 - 08:53:09

@232323 niestety nie odnajdujemy Pani wpłaty.
Uprzejmie proszę o przesłanie potwierdzenia wykonanego przelewu na adres weryfikacja@firma.szafa.pl
Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jest?