Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak odzyskać prowizje?

05 maj 2014 - 17:50:14

Hej dziewczyny, jakiś czas temu wodziła mnie za nos jedna użytkowniczka. po kilku tyg gdzie mimo jej obienic że przelew poszedł, pieniążki nie dotarły, zgłosiłam sprawe do administracji. Ona w odpowedzi zaznaczyła, że wyślę pieniądze w ciągu trzech dni- czego oczywiście nie zrobiła. Ja sprawy zgłosić nie moge, bo wchodząc na stronke zgłaszania problemu wyskakuje mi info, że ta sprawa została już zgłoszona i nie moge jej zgłosić ponownie.
Wiecie może gdzie zgłosić taką sprawe?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

jak odzyskać prowizje?

07 maj 2014 - 09:35:11

Cytat
kalka088
Hej dziewczyny, jakiś czas temu wodziła mnie za nos jedna użytkowniczka. po kilku tyg gdzie mimo jej obienic że przelew poszedł, pieniążki nie dotarły, zgłosiłam sprawe do administracji. Ona w odpowedzi zaznaczyła, że wyślę pieniądze w ciągu trzech dni- czego oczywiście nie zrobiła. Ja sprawy zgłosić nie moge, bo wchodząc na stronke zgłaszania problemu wyskakuje mi info, że ta sprawa została już zgłoszona i nie moge jej zgłosić ponownie.
Wiecie może gdzie zgłosić taką sprawe?

Skontaktuj się z Centrum Sporów w odpowiedzi na otrzymaną decyzję lub zgłoś sprawę ponownie zaznaczając inny rodzaj problemu (nie będzie miało to znaczenia przy wydawaniu decyzji ze względu na wcześniej zgłoszoną sprawę).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weryfikacja użytkownika